Подарък за приятелка

  • 1 814
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
Имам приятелка, която претърпя операция за отстраняване на тумор в главата,в момента очаква да подейства лъчетерапията,но не се чувства много добре,не излиза от дома си,постоянно лежи,не се среща с хора,дори и с нас-нейните приятелки.На 28 май има рожден ден-става на 20г.И ние искаме да я изненадаме.Но все още се чудим какво да й подарим...Деликатна е ситуацията с подаръка...Не върви да й вземем дреха,защото тя не излиза...Обича книгите,но има проблем със зрението,заболява я главата,когато е на компютъра...Сложно е...Ако вие имате някакви иде,ще се радвам да ги прочета....

# 1
  • Мнения: 1 217
На хубава картина или диск с отпускаща музика дали няма да се зарадва ? Бързо оздравяване и желая от сърце !

# 2
  • Мнения: 222
И аз за това си мислех,тя обича да рисува...

# 3
  • Мнения: 1 217
Ами още по-добре, вземи и четки, хубави бои и скицник + диск, може и някаква весела и вкусна торта, и мисля, че ще се зарадва ! Hug

# 4
  • Мнения: 216
В такива моменти подаръците не са важни, ами факта 4е имаш хора до теб. Съберете се с приятели и и направете рожден ден, не нещо грандиозно просто скромен в на някой дома( няма да е в настроение за заведения). Уговори се с родителите и да разбереш дали предпо4ита да носи перука за сега или бандана и и приготви нещо преди да отидете. Накарайте я да се 4увства красива и оби4ана, и ако пропуснете мом4етата за партито няма да сгрешиш- направете го женско парти по пижами или нещо от този род. Нека знае 4е има приятелки.

# 5
  • Мнения: 1 731
Скорошно оздравяване и пожелавам ,а подаръка ...каквото и да и подарите ,щом е с любов ,ще се зарадва.Тя вече е щастлива с приятели като вас. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 38 199
Домашни дрешки, ама весели - с някаква картинка например.
И някаква книга по въпроса за борбата с болестта.
Кърпа за глава.
Между другото, болните хора си менят и вкусовете.
Така че я поразпитайте дискретно.

Партито с пижами е страхотна идея!

# 7
  • Мнения: 6 039
Домашни дрешки, ама весели - с някаква картинка например.
И някаква книга по въпроса за борбата с болестта.
Кърпа за глава.




Това са крайно неподходящи и недискретни подаръци - все едно й крещите в лицето - ти винаги ще си останеш в това състояние. Кой подарява и кой има нужда от домашни дрехи. Тя на 20г е пораснала като за 40. Тя има нужда да намери смисъл и кураж да излезе от това състояние.

Щом обича да рисува, това е хубаво. Изкуството много помага да се освободиш от напрежение и да излееш болката си.
АЗ бих й купила хубав статив, пастели или бои, на всяка цена цветове и нещо, което да я вдъхнови.
Защо не пък, книга за Фрида Кало. Тя също е имала тежки периоди в живота си. Била е на косъм от смъртта. Ако мислиш, че ще й е трудно да чете, купете й филма.

Да е жива и здрава, дано късмета и щастието са нейни спътници.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 199
Малена, ти също не си много дискретна.
Дадох тези идеи, защото съм ги подарявала на човек с подобен проблем и са им се радвали.

# 9
  • Мнения: 222
Благодаря на всички за преложенията!

# 10
  • Мнения: 465
Идеята за филма/книгата "Фрида" е много хубава. Peace Както и за триножник и бои. Имаше преди и едни комплекти за рисуване - картина с готова схема, оцветяваш по номерчета полета с различни бои и става картина (това, ако не е опитен художник).
За пижаменото парти също звучи хубаво, така всички ще сте облечени като нея, няма да се почувства различна. Просто се постарайте да я зарадвате и да и покажете колко е важна за вас, за да намери сила и мотивация да продължава напред.   bouquet
Може би и фланелка, с щампа направена за нея може да е хубав подарък - с ваша снимка и/или мило послание. Тениска може да се носи и вкъщи.  Peace
Успех.

# 11
  • Мнения: 332
Има една книга на Джон Кехоу "Подсъзнанието може всичко" , в нея става въпрос за невероятната сила на мисълта и как да я насочим в наша полза. Мисля, че ще и повдигне поне малко духа в този така труден момент. Успех и желая и да не спира да се бори!   bouquet

# 12
  • Мнения: 216
Тя след като има проблеми със зрението надали ще и е до 4етене, камо ли такива дето ти казват "оправи се сам" в такива моменти непосредствено след изживян стрес хората имат нужда да разпуснат и да не мислят за това, а ако тя не е от хората дето вярват в алтернативна медицина забрави.
Само да добавя към пижаменото парти( тук така правят моми4етата) взимат тон филми поръ4ват пица насъбират спални 4ували и цяла нощ клюкарстват, правят си гримове, нокти просто разпускат, и вси4ко това е по пижами.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз бих направила голяма кошница с хубави бонбони (и/или всякакви сладки от бутиковите магазини), парфюм, филм, малка плюшена играчка, порцеланова чаша, ароматна свещ и др., но много изненади. Ефектно опакована, би трогнала и при всички случаи - изненадала момичето!

# 14
  • Мнения: 216
Какво избра? Дали се зарадва моми4ето?

Общи условия

Активация на акаунт