Сокоизтисквачки?

  • 92 563
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравйте дами.
Ползвах търсачката, не открих подобна тема и реших да пусна една, за да потърся съветите и препоръките ви.

За новото жилище искам да си купя качествена сокоизтисквачка, може и цитрус преса, защото пием предимно цитрусови фрешове. Та въпроса ми е - каква да бъде тя?  В момента вкъщи имаме на Delongi, но не съм особено доволна от нея.
Замислям се дали да не си купя механична, професионална като тази - http://vinart-bg.com/?cid=16&ProductList=252, която струва 260лв.  Заслужава ли си?

# 1
  • Мнения: 626
Аз имам на Мулинекс и съм много доволна.

# 2
  • софия
  • Мнения: 2 140
И ние сме с Мулинекс,много сме доволни от нея. Peace

# 3
  • Мнения: 335
az imam delongi i sam mnogo dowolna

# 4
  • София
  • Мнения: 98
Моята е Philips HR1861 много съм доволна. Според мен не си струва да дадеш толкова пари за механична. Въпреки че обичате цитрусови сокове, може да ви се прииска ябълков или друг.

# 5
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
И аз бих взела такава, която е за всякакви плодове....иначе след време ще решиш още една да си взимаш,в къщи сме с Филипс и съм доста доволна Peace

# 6
  • Мнения: 626
Защо не пуснеш анкета , може по-лесно да филтрираш мненията   bouquet

# 7
  • Мнения: 383
аз ползвам това чудо на Breville 800JEXL Juice , препоръчвам ви го.


# 8
  • Мнения: 22 867
Аз имам на Мулинекс и съм много доволна.

И аз съм с Мулинекс, също съм много доволна, на 10-ина години е и не знам как издържа на експлоатацията, дето я подлагам толкова време.



# 9
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Тази механичната, професионална, която си дала, хм, абе трябва да си доста якичка за да изстискаш свястно цитруси, работила съм като барманка знам за какво говоря. Последно, ако търсиш цитрус-преса купи си най-проста електрическа, аз имам ето тази проста Филипс и съм много доволна.

# 10
  • Мнения: 832
Аз пък ти препоръчвам да си вземеш един хубав кухненски робот, с всякакви функции. Много е полезен, за всичко.  Peace

# 11
  • Мнения: 6
Момичета, благодаря за отговорите, но другата опция при мен е , че сокоизтисквачката трябва да е безшумна, за да не будя никого сутрин.
А тази която имам, електрическата е доста шумничка, за това се преириентирах към механичната?

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Момичета, благодаря за отговорите, но другата опция при мен е , че сокоизтисквачката трябва да е безшумна, за да не будя никого сутрин.
А тази която имам, електрическата е доста шумничка, за това се преириентирах към механичната?
Тогава и проста сокоизтисквачка ще ти свърши същата работа  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 803
За механичната преса , съм за защото вади много чист сок без пулпа , какъвто и аз и хлапетата харесваме. 260 кинта са много пари за такова чудо. В момента сме болни и затова вчера купих една най-обикновена ръчна преса за цитруси, цената й беше 28лв. Преди това минах през един магазин за ресторантьорско и барово обзавеждане, малката преса беше 57лв , голямата от която нямаха наличност ми казаха че е около 60лв. също. Честно казано не видях огромна разлика между тази която купих и тази която те предлагаха като професионална. Но за 28 кинта мога да си позволя дори да ми се изметне да си взема тяхната и да пробвам , ама 260 .... множко ми се вижда , освен ако не е дизайнерски модел на Филип Сарк и да ми е акцента на гъзарията  Wink

# 14
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540

Аз съм с тази, която работи и с цели плодове и отделя само чист сок,на миенето после ми дотяга smile3557

Общи условия

Активация на акаунт