Клебсиела в урината

  • 1 721
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте,мами знам че има много такива теми,но ще съм благодарна ако се включи някоя мама със същият проблем.Бебка ми е на 4 месеца на 27 април вдигна температура 38.5,докторката я прегледа и каза че и няма нищо на 28 пак вдигна,след това до 02.05 през ноща не е имала температура на 02.05 отидохме в спешен център защото не успях да сваля температурата,от там ни приеха в отделението.От 04.05 до 07.05,ни лекуваха с амикацин,без да знаят какво лекуват тъй като урината(обикновенна) и кръвната картина не показаха нищо,през цялото лечение ние си поддърйахме температура 38.5-39.На 08.05 ни изписаха без тепмература на 11 и 12 отново вдигна,на 13 нищо на 14 вдигна и ни пуснаха кръв и стерилна урина на 15 ни приеха отново в отделението с руе 80 и левкоцити 23.Още на 15 започнахме лечение с макси пим,но до днес продължава да вдига темпеатура,най-много изкарва 24 часа без температура но после отново.Прочетох че самата бактерия е много упорита но все пак нормално ли е толкова време на антибиотик и още температура.

# 1
  • Мнения: 22
Вчера ни стана изследванията на кръвта бактерията е ентерокок,моля ако някой се е сблъсквал с тази бактерия да ни посъветва какво да правим вече осми ден ни боцкат с макси пим,но явно не помага защото снощи пак имаше температура.

Общи условия

Активация на акаунт