Оф топик: Оф!

  • 1 255
  • 22
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Най-после имам нет. Първо не бях в Пловдив (евакуация, докато водата стане годна за пиене), после - цяла седмица без нет... Добре, че Йосарян е така добра да наглежда форума вместо мен.
Също така в края на седмицата излизам в отпуска за две седмици (надявам се), та тази тема я пускам с цел да ви информирам къде, аджеба, се губя, и къде пак ще се губя  Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре че я пусна, че се притееснихме да не те е отнесъл потопът Mr. Green help

# 2
  • Мнения: 8 451
Взе да ми става съмнително да не си ни напуснала? Laughing Laughing Laughing

# 3
  • Мнения: 3 777
Аз си помислих че си отишла да кърмиш Меденка в Канада  Mr. Green Joy Joy Joy

Това е майтапче

# 4
  • Мнения: 6 243
Аз си помислих че си отишла да кърмиш Меденка в Канада  Mr. Green Joy Joy Joy
Слънце, ти застраховка "Живот" имаш ли?

Къде ще се губиш цели две седмици?

# 5
  • UK
  • Мнения: 1 334
Е ТОВА С МЕДЕНКАТА МЕ ПРЕБИ  Joy

# 6
  • Мнения: 7 106
А аз си мислех че вече си печете дупетата на някой плаж  grinning039

Приятна почивка ти пожелавам, пък ние тук обещаваме да се държим прилично и да не създаваме много работа на Йосарян Grinning.

# 7
  • Мнения: 280
А аз мислех, че си в отпуска и си викам: "Ей, Бу голямо море направи...!!!" Laughing

# 8
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И аз реших,че си в голяма лятна отпуска - но нищо,следващото ти изчезване вече ще е по тази причина,та ще наваксаш Grinning

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Приятна отпуска и вече чакаме снимки  Grinning

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Приятна отпуска и вече чакаме снимки Grinning
Благодаря на всички за пожеланията. Ще покажа снимки, как. Пак ще има плажно кърмене, не се и съмнявам, но тази година си взехме палатка за плажа, та ще се скатавам вътре  Mr. Green Хем по-комфортно на сянка, хем да не разлюлям нечии слаби нерви.

# 11
  • Мнения: 8 451
Много идейно е това с палатката!Ще кажеш после,как е!Нали и нас това ни чака! hahaha hahaha hahaha

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Много идейно е това с палатката!Ще кажеш после,как е!Нали и нас това ни чака! hahaha hahaha hahaha
О, вече я разпъвахме на тревата на двора на нашите - мнооого добре е Simple Smile Има място и за трима ни, сенчица, кефче отвсякъде.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
На мен ми направи впечатление, че докато кърмех на плажа ме зяпаха много повече отколкото изпънатата тийнейджърка по монокини от съседния чадър Twisted Evil Mr. Green

Ама аз нали не се притеснявам да наперя цици ,та чак се кефех на опулените минувачи Laughing

# 14
  • Мнения: 980
Еха, супер. И аз така ще правя другата година. Досега май бях от съседния чадър (като изключим тинейджърки и изпънати)  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт