От къде мога да купя сребърна лъжичка?

  • 9 928
  • 10
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Открих този сайт  www.silver-bg.com , но не работи.От къде мога да купя подобна или ако някой е поръчвал от тук да каже как става?

# 1
  • Мнения: 86
имаше подобна тема тук ама нещо не мога да я намеря  ooooh! Сребърна лъжичка може да купиш от Petra - срщу НДК - отстрани се намират точно срещу на Поли Пантев чейндж бюрото са. Peace Другото място от където може да купиш е Gourmet House - на Графа и Шишман - като вървиш по Шишман на 10метра след пресичането му с Графа отдясно се пада.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Благодаря много.При първа възможност, когато имам път към София, ще проверя.  bouquet

# 3
  • Мнения: 188
Може също да попиташ в някое златарско ателие дали биха ти направили от сребро Laughing!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 044
В подлеза на ЦУМ имаше,около 30 лв.,преди два месеца купихме за погача

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 1 424
на раковски, като подминеш графа и вървиш към хепи на стефан караджа, отдясно има магазин за разни скъпотии и на витрината видях уникални сребърни бебешки лъжици и вилички комплект. не знам цена.

# 7
  • Мнения: 562
Провери също и в антикварните магазини в Пловдив, в стария град.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Аз имам старата сребърна лъжичка на мъжа ми от неговото време и беба сега яде с нея, но искам да и купя подобна на тази от сайта в първата ми публикация.   Така,  както свекито е запазила неговата, искам и аз да и остане нещо за спомен като порасне и си има свое бебче.Явно все още имам много свободно време да да си мисля подобни мисли.Благодаря на всички.Ще проверя на всички места. newsm51

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
В Пловдив сребърни лъжички последно съм виждала в магазина за худ. занаяти под колоните до Римския стадион.

# 10
В Стария Град на Пловдив, в антиквариат "Съборна"  продават старинни сребърни лъжици, има избор и различни големини.

Общи условия

Активация на акаунт