Полезно, надявам се

  • 878
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Здравейте! Проверявайки едни цени на сайта на клиниката, която посещавам, открих информация, която се надявам да е полезна на някоя от вас, мили настоящи и бъдещи мами Hug

На 31.05.2009г /неделя/ от 11.00 часа в САГБАЛ „Д-р Щерев” ще се проведе новия информационен курс „АРТ училище” за пациенти, на които предстоят АРТ процедури.
По време на курса лекар, акушер и психолог ще поднесат в достъпен вид информация за самите процедури, колко време отнемат, какви медикаменти се използват, какви изследвания се правят и кои показатели се следят; какъв режим на хранене и движение се препоръчва, а също и как да се справим по-лесно с емоциите и да поддържаме душевно равновесие.
И естествено, отново е предвидено време за дискусия и отговор на ваши въпроси.
Както вече Ви съобщихме, посещението на „АРТ училището” е безплатно, отворено е за всички желаещи пациенти, след предварително записване на телефон: 02/920 09 01

Аз имам отзиви от приятелки, ходили в училището за бъдещи родители.
Някой смята ли да ходи на това училище?

Успех, момичета   bouquet и прегръдки на всички  Hug

# 1
  • Мнения: 1 622
Благодаря ти, Фермина даса!

Аз току-що записах мен и мъжа ми за АРТ училището. Така или иначе вече имам някоя и друга инсеминация зад гърба си, може би следващият месец ми предстои още една и ако не постигнем заветната цел ще минем към тежката артилерия. И макар да съм изчела много тук от момичетата, минаващи по този път, все пак ще е хубаво да разбера всичко директно от специалисти, за да не си задавам излишни въпроси като му дойде времето!

Успех  Hug   bouquet

# 2
  • Мнения: 75
Простете за невежеството , но какво ще рече: "АРТ процедури"

# 3
  • София
  • Мнения: 6 129
Простете за невежеството , но какво ще рече: "АРТ процедури"
Асистирани репродуктивни техники

# 4
чудесна инициатива, но няма да съм в България и ще пропусна  Wink
дано се организират и други такива.
късмет на всички  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 6 302
Днес се записах, макар да съм вече ветеранка в АРТ-процедурите. Надявам се да науча още нещо ново и полезно.

Общи условия

Активация на акаунт