проблем при момиченце

  • 702
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте,Искам да споделя с вас какво ме тревожи.Втора вечер подред като къпя моята госпожица(1г и 3м) като дойде ред да мия дупето и отпред тя започва да плаче и да се опъва т.е. боли я или я щипе дори само с вода като я полея.Споpед мен по-скоро отпред я боли.Дупето е малко зачервено,но и другпът се е случвало,ама не е плакала.След като тази вечер набързо излезнахме от банята и като се поуспокои се опитах да я огледам внимателно.Срамните устни са спокойни.Леко ги разтворих и ми се стори,че отвътре е леко зачервена,ама наистина леко.Не можах да видя хубаво,защото тя разбира се не ми даде и се дърпаше.Сега като заспа вимателно я съблякох-е отворих памперса,ама я събудих и нищо не можaх да видя.Иначе през деня е съвсем спокойна и в настроение,с нищо не показва че нещо я боли или щипе.Два пъти ака и при забърсването с влажни кърпички нямаше проблем.Докато пишка явно също не усеща болка.Та се чудя какво може да и е станало.Извинявам се,че стана малко дълго,ама исках с някой да споделя,че ми е едно криво... Милата в момента и зъби я мъчат и я боли,а сега и това.Сигурно утре ще звънна и на педиатърката ако все още е така.Притеснява ме,че не можах да я измия хубаво,та даже хич и да не се замърси нещо.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 402
Ох съжалявам, че не мога със съвет да ти помогна и аз постоянно се притеснявам да не ни се случат подобни работи. Май най-добре е да я види педиатъра, дано всичко е наред и да няма проблем  Praynig

# 2
  • Мнения: 2 807
Казваш, че дупето не детенце е зачервено...
А дали не я е щипело от по-топлата вода?  Thinking
Температурата на водата измери ли?

Когато миеш порязна рана например боли повече, когато го правиш с по-топла вода и по-малко, когато е с хладка, та затова се зачудих...

# 3
  • Мнения: 843
Звънни сутринта на педиатъра си. Вторник . Щях да кажа поне 2 мазилца за успокояване на това, което описваш, но е безотговорно да се пише така. Лекарите да кажат.. Дори и да ти се струва маловажно да ги занимаваш..с това:-))
 Смело и толкоз. Hug  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 784
Според мен е най-добре да я заведеш на детски гинеколог, ако са и зачервени срамните устнички. Една приятелка имаше подобен проблем с дъщеричката си. Посъветвай се с педито и ако не може да помогне, искай направление за детски гинеколог.

# 5
Да ви се похваля днес е съвсем спокойна.Няма проблемu,измих си я и всичко е наред.

# 6
  • Мнения: 1 753
Задължително заведи детенцето на лекар. Първо при педиатър, пък ако той реши при гинеколог. Може да има възпаление някакво а да я боли.

# 7
Ами да педиатърката я видя-нищо и няма.Мерси за отговорите.

Общи условия

Активация на акаунт