Какви песнички пеете на децата си?

  • 7 169
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 232
Сладкопойна чучулига!
Ако можете да напишете някакъв линк за текста на песента, няма да е лошо.

# 1
  • Мнения: 4 555
Ето ти текста - http://pesen.hit.bg/texts/dp_sladkopoyna_chuchuliga.html
Но форумът не е Гугъл. Пробвай първо да потърсиш  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 100
Да не би авторката да е искала да каже да слагаме линкове към текстовете на песните, които пеем на децата си... newsm78

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Миии то пеенето не ми се отдава затова по принцип Сити пее у нас ама като ме напече мн слънцето - Хей ръчички - на тях ме кефи как си мие лицето hahaha, Мила моя мамо - на нея показва колко ме обича като си вдига ръцете високо Joy, Ние сме войници....и май това ми е репертоара Blush

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да не би авторката да е искала да каже да слагаме линкове към текстовете на песните, които пеем на децата си... newsm78
ми то мойте май всеки ги знае Mr. Green  а и за часовника - "у дома часовник трака с лъскави стрелчици....."

# 5
# 6
  • Мнения: 342
http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=409

Ето линк с детски песнички.
У дома  ги пеем всичките Simple Smile

# 7
  • Мнения: 998
Всички  ,които зная ,преди се чудех за какво изобщо ще ми трябват някои детски песнички ,които
ни задължаваха да учим в часовете по солфеж(завършила съм музикално училище).Явно преподава-
телките ми са били доста настоятелни ,защото от 4-5клас доста са ми се набили в главата и сега се
радвам ,че ги помня Grinning

# 8
  • Мнения: 6 365
Още като бях бремена ми хареса една ария от Хендел, която си пеех под душа. Сега като я запея, бебето утихва и се успокоява.

Е, не звуча като професионална певица, по-скоро докарвам на човека-глас, ама на бебето му харесва.

Арията се казва Let the bright seraphim.

# 9
  • Мнения: 5 393
За лека нощ му пея Зайченцето бяло.  Освен нея други любими са му Зеленчуци който не яде и У дома часовник трака.

# 10
  • Мнения: 4 290
''Мама ми купи днес...'' - Любимата песничка на дъщеря ми.  Wink
Синът ми обожаваше "Зайченцето бяло".

# 11
  • Мнения: 1 107
аз пея доста фалшиво и си мисля да пускам песни на сапис- да не повредя слуха му от ранна възраст Embarassed Някой да е имал моите "скрупули"?

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Пея всякакви , на които знам поне наполовина текста или поне малко по - вярно музиката

# 13
  • Мнения: 1 740
Синът ми обожава "Зайченцето бяло".
Пея я непрекъснато.

# 14
  • София
  • Мнения: 39 719
Аз не пея. Пея фалшиво, а и приспивни песни не знам.
Пяла съм на Алекс Флойд, харесва му Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт