Балсам за коса без отмиване

  • 15 117
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Препоръчайте ми балсам без отмиване за къдрава и суха коса. До скоро ползвах "Сън силк", но вече не го намирам.

# 1
  • Мнения: 593
Ползвала съм ето този на AVON.

Като цяло не съм почитателка на балсамите без отмиване, но ако трябва да излезеш бързо от банята, е по-добре от нищо.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 112
Благодаря за отговора. Трябва да поразгледам, ама то с гледане не винаги се получава, затова питам тук във форума, но явно малко момичета ползват такъв балсам.

# 3
  • Мнения: 1 310
Аз използвам това и ми действа добре.  Peace
Забравих за гадната пяна, която ми правеше невероятен пърхот. Sick

# 4
  • Мнения: 112
Пипи и аз много рядко слагам пяна за коса, защото на следващия ден косата е като мръсна. Моята коса е доста суха и само с балсам не става, затова слагам допълнително без отмиване.

# 5
  • Мнения: 372
Спрейчето за коса на Gliss Kur е доста добро, нанася се лесно и действа точно като балсам Peace Доволна съм и от крема за коса с манго на Клоран (срещу цъфтежи и заплитане на косата), както и крема на L'Oreal Professionnel (Curl memory...), но той е по-скоро стилизант за оформяне на косата.

Мисля, че тук имаше много добри отзиви и за продуктите на Phyto без отмиване - Phyto 7 и Phyto 9, но не мога да изкажа лично мнение, защото не съм ги ползвала. Предполагам, че са добри обаче...

# 6
  • Мнения: 1 110
Ползвала съм ето този на AVON.

Като цяло не съм почитателка на балсамите без отмиване, но ако трябва да излезеш бързо от банята, е по-добре от нищо.  Simple Smile
И аз съм доволна от този балсам на Avon без отмиване, при това и мирише много приятно.От спрей-балсамите на Glis kur не съм очарована. Според мен те са по-скоро за по-лесно разресване,без стилизиращ ефект.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 447
Аз ползвам този 2 фазния на Ревлон за боядисана коса, косата става много жива като се напръскам с него.
Купих си го от фризьорски салон ,около 24-26лв беше  Peace

# 8
  • Мнения: 3 634
С уговорката, че моята е права и суха, трудна за разресване...

# 9
  • Мнения: 1 416
Искам да питам нещо точно за този спрей балсам без отмиване Gliss показан горе. Ако го ползвам се впръсква на морка коса след леко подсушаване с кърпа след баня ли? Аз ползвам маска за коса на всяко миене(иначе не мога да се среша), тогава ако пръскам после и спрейчето няма ли да стане много, да не ми се сплеска косата накрая? Тя ми е доста суха по дължините и краищата само да кажа. И последно - ако ползвам спрея да ползвам ли и кристали за коса след това?

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте.И аз искам да попитам нещо.
Аз съм с къса коса,и от доста години си я правя на иглички стърчащи на горе,за това ползвам гел,но от извесно време една приятелка която по същия начин като мен си прави прическата,ми каза че използвала балсам без отмиване и пак ставали игличките.Та въпроса ми е дали някой е позвал балсам без отмиване и дали наистина може да се получи същия ефект както или горе долу като при гела.?
Благодаря ви

# 11
 Аз съм с къдрева коса и съм изпробвала какви ли не балсами за без отмиване... показаните по горе спрейове на gliss kur само подхранват косата и помагат за по лесно разресване но за жалост не можеш да постигнеш хубави къдрици Wink Бих ти препоръчала на Londa изглежда така http://www.pro-vlasy.cz/content/images/1499_w194_h600_m.jpg  , но на мен ми се е случвало да не го намирам по магазините тогава спасението е Пантенол- евтин, по течен от останалите, слагам го обилно и си суша косата на по слаба степен  Wink

# 12
  • Мнения: 1 416
Аз съм с къдрева коса и съм изпробвала какви ли не балсами за без отмиване... показаните по горе спрейове на gliss kur само подхранват косата и помагат за по лесно разресване но за жалост не можеш да постигнеш хубави къдрици Wink Бих ти препоръчала на Londa изглежда така http://www.pro-vlasy.cz/content/images/1499_w194_h600_m.jpg  , но на мен ми се е случвало да не го намирам по магазините тогава спасението е Пантенол- евтин, по течен от останалите, слагам го обилно и си суша косата на по слаба степен  Wink
А къде може да се намери това на Лонда и каква му е цената Simple Smile?

# 13
  • Мнения: 1 891
Аз го имам,но не е балсам,а се води нещо като желе за стилизиране. Може да се слага и на мокра и на суха коса. Доволна съм. На мен ми го подари една приятелка,доколкото знам ,струва около 15 лв.. Но нямам представа от къде може да се купи. Ще я попитам.

# 14
 Да точно така 13-15 лв., вече зависи от магазина. Аз съм от Варна и си го купувах от едно магазинче до кино Палас, но нещо напоследък спряха да го зареждат не знам защо.  Но определено съм много доволна икономично е и върши страхотна работа  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт