От кога кашкавал?

  • 4 149
  • 28
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 387
Момичета, искам да ви питам от кога давате кашкавал на децата си и има ли значение под каква форма-суров и ли печен?Благодаря!

# 1
  • Мнения: 781
Аз лично давам кашкавал, но за първи път го опита като стана на 1 и 2 месеца. Взимам кашкавал на Маджаров, който уж обещава да е от 100% мляко Peace. Сина ми му е голям фен, хапва си го на кашкавалки сутрин и честичко му настъргвам вечер в супичката или пък му давам парченце да си гризка Peace

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не си спомням на колко месеца беше, но беше преди 1г. - на принцеса (запечена на скара) мнгого го харесваше. А сега вече обича и на парчета да го яде

# 3
  • Мнения: 15 379
Кашкавал се дава след 1 годинка.
За първи път дадох на 1 година и 1 месец, и досега много го обича запечен на филийка или просто парченца, които си гризка сам.
Най-често купувам Роса - чудесен е Peace.

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
След годинката горе - долу. Емма не му беше особен фен, но скоро й дадох от ръчния кашкавал "Витоша" на фирма "НДН" и яде с голям кеф. Този кашкавал има голяма вероятност да е истински  Mr. Green Мирише на масло. Страхотен е.

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 16:23 от Гита Ог

# 5
  • Мнения: 1 305
Около годинката и дадох за първи път и го яде на парченца нарязан. Но не на всяка фирма и харесва кашкавала има си предпочитания. 

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз давам от 10 мес, но не много често. Нямаме навик просто в къщи да купуваме кашкавал редовно, ние рядко го ядем. Давам го или с юфка настърган или в супата пак настърган. На принцеси единият само го яде и то 1 принцеса я дъвче 1 час.  ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 740
Аз на скоро  дадох за първи път и го яде на парченца нарязан.

# 8
  • Мнения: 284
На 1 годинка дадох кашкавал.

# 9
  • Мнения: 529
Аз още не съм дала,на годинка е мойто момче,но то няма и още зъбки за филийки. Grinning

# 10
  • Мнения: 15
Ние сме на годинка и два месеца и от скоро запо4нах да и давам на малки пар4енца-харесва и .

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Започнах да предлагам след годинката, но малката не иска и да го погледне. Явно не и харесва  Rolling Eyes

# 12
  • България
  • Мнения: 757
Давам му да си опитва,но по много малко.

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Бихте ли ми казали каква марка кашкавал купувате?Безсолен има ли, аз все попадам на доста солени за едногодишно дете.

# 14
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Аз купувам На баба, Пършевица или на фирма Роста-Севлиево.Последния е много хубав, но съм го виждала само в Севлиево.Мъжът на кръстницата ми го прави и съм сигурна в качеството му.Уж го карали и в София, но досега не съм намирала.
Иначе малкия още не е ял.

Общи условия

Активация на акаунт