Брадавици ли са това?

  • 815
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 592
Мили мами, незнам дали на някоя от вас и се е случвало, но при мен в областта на корема се появиха вече на две места нещо, което на мен ми прилича на брадавица.  newsm12Има големина няколко милиметра, повърхноста му е изпъкнала с тъмна коричка, която е крехка и лесно се маха ( аз разбира се я махнах). Като махнах коричката обаче започна да тече кръв. "Леко" съм обезпокоена това нещо да не тръгне по цялото ми тяло. Моля ако някоя от вас е получавала подобно нещо да сподели какво е  и дали трябва да се обърна към лекър и какъв да бъде той? Не мисля, че генекологът ми ще ми помогне!?!?!

# 1
  • Мнения: 2 498
Миличка, консултерай се с кожен лекар....

# 2
  • Мнения: 529
Абсолютно е възможно да са брадавички. Още повече по време на бременност кожата също претърпява промени. НА мен ми излезе подобно нещо на мустака. В никакъв случай не ги махай!!!!! След като родиш, просто отиди на кожен лекар. Аз така направих. КАза ми да отида като родя и ще ги махне с електричество за "една минута" Wink

# 3
  • Мнения: 592
Благодаря за съвета.Ще преустановя всичко до след раждането.

# 4
  • Мнения: 7 186
И аз съм чувала, че при някои жени по време на бременност се появяват бенки и брадавици, както и се случва някои стари бенки да се уголемят. Не знам дали после ще изчезнат, но наистина е най- добре след раждането да потърсиш добър дерматолог. Сега няма смисъл да се товариш с лекарства и процедури излишно.

Общи условия

Активация на акаунт