Проблемът 2012 година - мит или реалност?- 2 част

  • 49 123
  • 755
  •   1
Отговори
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
СТАРАТА ТЕМА

Хайде тук да продължим по темата вече.

# 1
  • Мнения: 836
Не бяха ли инките с онази кръвна група?  newsm78

ПП А, и маите са специални.  Laughing

Маи    98%    1%    1%    1%

Специални са - правят 101 %    Crazy 

За сметка на англичаните  Mr. Green


Сигурно един англичанин се е припознал като маи по време на преброяването...

Ще му се  Joy

То и процентът на българите не излиза, но това явно идва от комплекс за малоценност.






# 2
  • Мнения: 1 394
Та никой не каза какво мисли за черепите и дали има нещо реално в това?... newsm78....на мен не ми се вярва чак толкова,но имайки предвид това,че са ни оставили календара и той също е разшифрован,какво им пречи и за черепите да карат човечеството да си блъска главите... Mr. Green

# 3
  • Мнения: 4 753
...имайки предвид това,че са ни оставили календара....

Те не са ни го оставили, а в бързината са забравили да си го вземат... Ти ако бързаш да изчезнеш като вид, ще си вземеш ли календара и часовника?? 

# 4
  • Мнения: 1 394
http://www.fenomenibg.com/modules/news/article.php?storyid=57
Ето по-подробно за черепите и незнам защо ....всичко води към Атлантида... newsm78...може би там е ключът за 2012 и какво точно ще се случи тогава....
 Laughing...Сега прочетох какво съм писала...имах предвид друго,че сме го открили и разшифровали.../бързах просто,от бързината е.../ Blush

# 5
  • Мнения: 9
Нямах нищо против "новата" тема PeaceМисля,че е по-интересна дискусията по темата,а не кой е автора  Simple SmileПриятна вечер на всички HugУтре децата в социалния дом където работя няма да ме питат за края на света или Нибиру PeaceБъдете щастливи Simple Smile

# 6
  • Мнения: 14 899
...имайки предвид това,че са ни оставили календара....

Те не са ни го оставили, а в бързината са забравили да си го вземат... Ти ако бързаш да изчезнеш като вид, ще си вземеш ли календара и часовника?? 

И това не изключва вероятност, момента да съвпада с разработване на календара до тази дата. Ако изчезването им се е случило по късно, днес щяхме да имаме календар до 7012 /примерно/.

Атлантида и Лемурия - приказки или реалности?!  newsm78



# 7
  • Мнения: 1 394
Между другото твърди се че Атлантида е намерена!Ако имате Google earth се вижда наистина,точно където е посочена има един квадрат в океана...но това с Гугъл океан се намира ето и статията тук.
Аз мисля,че всичко свързано с древните цивилизации води към тази дата по един или друг начин...или си въобразявам....но поне това досега ,което изчетох /не само от нета/...ме навежда на тази мисъл и,като ,че ли всичко тръгва и свършва при Атлантида...

# 8
  • Мнения: 4 753
Аз мисля,че всичко свързано с древните цивилизации води към тази дата по един или друг начин...или си въобразявам....

Предполагам, защото всички са луднали по тази дата и се надпреварват да доказват защо ще свърши светът по това време... Навремето четях много за маите, ацтеките, инките, шумерите и т.н. и не ми е правило впечатление да се споменава такава дата...

# 9
  • Мнения: 483
 Темата ми е интересна, но засега само ще чета. По принцип не вярвам, че 2012 ще настъпи краят, нито във предсказанията за Нибиру.

# 10
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
 Popcorn И на мен, следя я с интерес, но чесно казано не мога да изразя затвърдено мнение по върпоса.Все още си го изграждам Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 685
 Rolling EyesМи то се почна-ей на Naughty-цял ден ни люлее...... Crazy

# 12
  • Мнения: 1 394
Да бе и при нас преди десет минути имаше земетресение...и не беше от най слабите,щом ми се разтрепери бюрото и стола...
Имах предвид ,че древните цивилизации,незнам защо,но нещо искат да ни кажат.И ме навежда на мисълта ,че е изключително важно за нас!Но хората са си го преувеличили и са си втълпили именно ,защото календарът на маите свършва точно тогава...Но някой каза,че се рестартирал всъщност за нов период от 26 000 години.Нова ера идва тогава,това е ясно,но никъде не са споменали,с никакъв знак според мен,че точно на тази дата ще се срине света...

# 13
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
 А Нибиру кога се очаква да дойде?  newsm78 (пак да попитам)

# 14
  • Мнения: 4 753
А Нибиру кога се очаква да дойде?  newsm78 (пак да попитам)

Идва вече... В София яко тресе...  Crazy  Ама то няма начин, да не мислехте, че ще дойде по терлици и ще го видим чак като ни удари по главите...

Общи условия

Активация на акаунт