Колко напишкани памперси на бебе на 1 година?

  • 2 982
  • 25
  •   1
Отговори
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте момичета,
Искам да ви попитам колко напишкани памерси имат или са имали вашите бебчета на една годинка? Забелязвам, че моето момче от скоро пишка съвсем малко. Вчера, за целия ден смених само два и то не много пълни. Вечерните му са по-пълни, но дневните ........ Не знам дали е притеснително! Той много се поти в жегите и се чудя дали това е обяснението?
Иначе е весел, играе си, хапва си. Водя и без друго не пие по-много. Ако изпие 100 мл за денонощие си е постижение за нас. Предлагам му постояно, но ако не е жаден си играе с шишето.

Благодаря ви предварително  Hug!

# 1
  • София
  • Мнения: 17 591
Ами малко ми се вижда 100 мл да изпие само в жегите... Сокчета не обича ли?

# 2
  • Мнения: 998
Ами малко ми се вижда 100 мл да изпие само в жегите... Сокчета не обича ли?
И на мен ми се вижда малко малко.Миналата година имахме същият проблем.Една приятелка ме беше
посъветвала да купя чайчета на ХИПП-нейното дете така се беше научило да пие течности в жегите.
Имаше ефект-увеличихме дозата.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Синът ми също не пие повече от 100мл. вода въпреки силната топлина.Гледам да компенсирам с много плодове.За напишкани памперси няма как да ти кажа, защото сменям наакани всеки ден по 4 пъти Tired

# 4
  • Мнения: 425
Ами сменям сигурно общо 5-6 памперса на денонощие.И според мен водата е много малко.Аз не следя точно колко пие моя,но постоянно му доливам водичка в шишето като намале,но е доста пове4е от 100мл.

# 5
  • Мнения: 534
Аз сменям на ден по горе доло 6-7 памперса , ама малката пие по 500 - 700 мл. вода
Аз пък се притеснявям че  много пие вода и много пишка ,покрай това взех да си мисля дали да не я види д-р че четох  че понякога многото пишкане идвало от  цистит ooooh!

# 6
  • България
  • Мнения: 757
И аз съм много доволна от чайчетата на ХИП!Чиста вода почти ми отказва,но щом усети чайчето и го изпива на един дъх.А памперсите са постоянно напишкани...

# 7
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Кое точно чайче на Хип? Опитвала съм сок, чай на Хип, но не си спомням кое точно, но от всичко пие все по толкова. Сок даже изобщо отказва. Отказва и пресни плодове  Shocked!

# 8
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 294
а кърмиш ли? суха ли е устата? като плаче има ли сълзи?

# 9
  • Мнения: 249
Ами аз сега сменям 4 с нощния. Ако я изпусна да се наака-5. Но слагам и на гърне и там върши работа. Пие вода около 2 шишета малки т.е. някъде към 300 мл на денонощие. Отделно е млякото. Пробвай да предложиш в чаша вода може да му е по интересно и да пие, но все пак едва ли ще се остави жадно newsm78

# 10
  • България
  • Мнения: 757
Кое точно чайче на Хип? Опитвала съм сок, чай на Хип, но не си спомням кое точно, но от всичко пие все по толкова. Сок даже изобщо отказва. Отказва и пресни плодове  Shocked!
Аз му купувам този с липов цвят,маточина и лайка.Той е за деца над два месеца и лично на него много му харесва.Иначе и ние не обичаме нито ябълка,нито морков!Само бананчето харесва малко повече...

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И моята дъщеря много се поти, но пиеше много вода или чай. Сменях по 3-4 памперса с нощния. Пусни му едни изследвания щом се притесняваш.

# 12
  • Мнения: 93
И на мен 100мл. ми се виждат малко!
Моят по цял ден се разхожда с шишето или чашата и пие много вода!
пробвай да го излъжеш със сокчета. newsm78

# 13
  • Мнения: 126
Аз сменям 3-4 но слагам и на гърне /не че иска много/
За водата и на мен ми си струва малко,моя не съм го засичала скоро но пие около 900гр.вода през деня и около 250-300гр.сок

# 14
  • Мнения: 1 558
Лято по принцип ги пълни по-често,защото пие много течности Peace

Общи условия

Активация на акаунт