динена диета???

  • 7 722
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
някой чувал лие за тази диета, при която се яде само диня в неограничени количества за срок от 7 дена и се отслабвало с 5 кг, ех, дано да е вярно, че много обичам диня!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 737
Този режим го препоръчва Малахов за прочистване на бъбреци, но предполагам, че се и отслабва. Ако си решила да се пробваш, успех! Само внимавай после със захранването!

# 2
  • София
  • Мнения: 5 828
Вярно е. Наистина се отслабва, правила съм го преди 3-4 години.
А пък една приятелка така отслабна точно след като роди - свали около 15 кг. за един месец, но май не е много полезно  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 3 659
Трябва да знаеш обаче, че стомаха ти трябва да е здрав. Не трябва да имаш колит, гастрит и недай си боже язва. Динята много остъргва.

# 4
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
 Simple Smile Simple Smileмерси за разясненията, горкият ми стомах е преживял какво ли не, свикна дори и на чая Сание, така че ще я пробвам. Основно я искам не за сваляне на кг, а за засилване работта на стомаха

# 5
  • Мнения: 11 003
Тази диета я пробвах миналото лято. Не отслабнах, но си оправих стомаха и проблема с ходене до 00 сутрин изчезна Grinning Сание е гаден чай, с диня е по-приятно  chef

# 6
  • Мнения: 431
И аз мисля да я пробвам тази диета. Все се каня и не започвам, но маи от отре ще се заредя с дини и аз.

# 7
  • Мнения: 1 108
Да и аз бях чувала , че като ядеш диня се отслабва.
Но аз като кърмя , май няма да мога да я пробвам. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт