Какво искате да промените в НЕГО

  • 2 643
  • 50
  •   1
Отговори
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Здравейте момичета,сигурна съм че във всяка от вас има зрънце желание Милото да промени нещо..дали в характера, дали в навиците ,дали да спре да хърка...дали да спре да опикава тоалетната.Сигурна съм  че жените с брак над 10год може и да не им стигне мястото тук...но може би има и жени които си го обичат и такъв какъвто е?Ще се радвам да споделите....а за моя  newsm78.... може би мързелът който го налазва след прага на къщата  Laughing

# 1
  • Мнения: 1 008
1.Пали се много бързо- това искам да променя, да стане по-спокоен.
2.Никога не ми е помагал за домакинството. Не искам да го прави, но
може например след като е ял фъстъци и люспите неволно са падали,
да си ги почисти.

# 2
  • Мнения: 12 648
След 10 год. вече ти е ясно, че нищо не може да промениш и спираш да мечтаеш. 

# 3
  • Мнения: 593
Ау, да го променя, че току-виж станал "перфекния мъж" (то се знае, че такова животно нема), ама ако стане толкова идеален, ще взема да се комплексирам от него, бе.
Така си ми е добре, такъв съм си харесала, с такъв ще си живея.  Laughing

# 4
  • Мнения: 4 965
Избрала съм го такъв, какъвто е и съм го приела с всичките му плюсове и минуси. Той мен също.
Нямаме желание да се променяме един друг. В началото пробвахме - доведе до конфликти и разбрахме, че ако някой от нас се промени, то вероятно ще се промени и връзката ни.
Т.е. не желая да го променям. Peace

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
да искаш да променяш мъжът си е фундаментална грешка момиче.

# 6
  • Мнения: X
Човек се променя до 2-3 годишна възраст.После само се нагажда.
Аз съм с 20 -годишен брак и моят мъж си ми харесва такъв,какъвто е.
Като се замисля,май ми се иска да не е толкова добър към останалите.Понякога е добре да можеш да наритваш задници...ама май и на това се понаучи. 

# 7
  • Мнения: 35
За добро или за лошо го промених, беше егоистичен самовлюбен мачо, който се мислеше за голямата работа. Сега слезе малко на земята  Grinning

# 8
  • Мнения: 3 641
Стигнах до извода ,че няма смисъл да се мъча да променям нещо. Или той осъзнава нещатаи и сам проявява инициатива за промяна или аз по някакъв начин приемам нещата.
Идеите за промяна донесеха сам оконфликти при нас.

# 9
  • Мнения: 2 448
Брака е по презумпция разочарование, защото жените си мислят, че мъжете ще се променят след него, а мъжете че жените им ще останат същите...  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 923
Фундаментални грешки не искам да правя след толкова години Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 134
Единственото, което се опитвам настоятелно да променя е да бъде по-сдържан, да не избухва при дребни дразнения. Макар да знам, че това е темперамент и едва ли ще усея да го моделирам в тази посока. Но все пак полагам усилия.  Wink

# 12
  • Мнения: 1 567
Характер трудно се променя.  Mr. Green
Всеки си има недостатъци. Няма идеални хора, респективно характери.
Приела съм го, както и той мен.
Виж навиците могат да се променят. И се променят... Mr. Green

# 13
  • Мнения: 0
Ами след като е фундаментална грешка да се променя мъжът, не ми остава друго освен да се променя аз. По-точно да променя отношението си към неговите недостатъци и то в посока да не ми пука за тях.
 Ех, кога ли ще успея да постигна това блажено състояние на непукист?!

# 14
  • Мнения: 212
Има неща, които ме дразнят малко, но и него сигурно го дразнят мои недостатъци.Така че няма да се опитвам да го променя, в крайна сметка и той не се опитва Peace

Общи условия

Активация на акаунт