операция на спина бифида

  • 2 748
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Моля майките имащи деца с такъв проблем да ме посъветват къде да я оперираме, при кого колко струва операцията , престоя там и т.н., как става с приемането в болницата и всякакви такива подробностти. Много благодаря предварително. emeil: koleva_iva@abv.bg

# 1
  • Мнения: 255
никой ли незнае?????????????

# 2
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Д-р Захаринов в Пирогов оперира сина ми от хидроцефалия, в отделението имаше и няколко деца със спина бифида. Дори доста често двете диагнози са заедно са заедно. Ние си платихме само клапата, иначе е безплатно, не зная за спина бифида дали се плащат консумативи. В отделението престоят е 20лв на ден за придружителя, майки, които кърмят безплатно. За да ви приемат първо трябва да направитне консултация с д-р Захаринов,трябва да имате скенер вероятно,за да му го покажете. Друго не трябва.
 Друг добър неврохирург е д-р Кирил Георгиев в болница Св Иван Рилски. Там не зная как става прием и престой.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 351
Ако имаш избор не позволявай д-р Захаринов да оперира спината.Д-р Георгиев от Ив. Рилски е лекаря за когото съм чувала най добри неща.Успех  Hug

# 4
  • Мнения: 255
Благодаря на всички които ми писаха тук в темата, на емаила, на лични и благодаря за съветите които ми дадохте. В крайна сметка се спрях на д-р Георгиев от Св.иван Рилски и на проф.Бусарски. Ако някой е оперирал децата си при тях нека пише кое как става. И от кого са по доволни.До колкото разрах работят май  в екип  newsm78

# 5
  • Мнения: 1
здравейте аз съм нова тук, но имаме проблем а виждам, етук сте много запознати и можете да ми помогнете.на 13.08 се роди племеникът ми който е с диагноза спина бифида и хидро цефалиялНякой може ли да ме насочи към кой да се обърнемлФсички сем изпаднали в паника и ни е много тежколМоля помогнете!

# 6
  • варна
  • Мнения: 1 395
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23123.645 Заповядай в тази тема, там повече хора може да ти отговорят.
 Д-рите ,които са най-опитни са посочени по-горе.

Общи условия

Активация на акаунт