Въпроси за Несебър, Слънчев бряг, Равда

  • 3 673
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Планувам лятна семейна почивка в района на Несебър, но не съм почивала на Черно море от 2001 и ми е малко трудно да се ориентирам за някой неща само от уеб сайтовете на агенциите, а ме мъчат милион въпроси  Simple Smile Та чудех се
- Как стой въпроса с паркирането по Несебър и Сл. бряг?
- Такситата на стандарта тарифа ли таксуват или е по-скъпо по морето? Колко би струвало ориентировъчно Несебър-Сл. бряг? Има ли градски транспорт?
- Плащат ли се такси по плажа, ако не се ползват чадъри, шезлонги и други такива?
- Има ли градинки с детски площадки? Градски градинки, не към хотелите ...
- Има ли все още водни колела по морето?
- Какво представляват програмите за деца към хотелите? Само хотелите които са all inclusive ли имат такива програми?
- Кой е южния плаж на Несебър - този от към Сл. бряг ли?
- На ок място за почивка ли е комплекс Черно Море в Несебър?
- Вчера звънях на един хотел и хотелиерката ми направи резервация само по име и телефон, без да плащам нищо. Мога ли да разчитам на тази резервация или не е сигурно, че тя още ще е валидна, като стигна до хотела?

Предварително благодаря на всички включили се   bouquet

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 05:32 от Daria_B

# 1
  • Мнения: X
- Има ли градинки с детски площадки? Градски градинки, не към хотелите ...-Това в Сл.бряг го няма много отдавна,аз даже една красива алея не виждам там за разходка
 - Такситата на стандарта тарифа ли таксуват или е по-скъпо-не са на стандартна тарифа
- Плащат ли се такси по плажа, ако не се ползват чадъри, шезлонги и други такива?-Не би трябвало,макар плажовете да са отдадени на концесия,ако не ползваш съоръжения като чадър и шезлонг,не се заплаща такса,стига обаче да намериш местенце,на което да си боднеш твоя чадър.
-- Вчера звънях на един хотел и хотелиерката ми направи резервация само по име и телефон, без да плащам нищо. Мога ли да разчитам на тази резервация или не е сигурно, че тя още ще е валидна, като стигна до хотела?-Според мен можеш,те тази година и на 300% да направят предварителни резервации,няма да реализират реално и 50%.

# 2
  • София
  • Мнения: 545
Съветвам те да смениш дестинацията .. Слънчев бряг, Несебър и Равда са ПРЕтъпкани ... освен ако кризата не изгони уж туристите но това не е сигурно  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 4 294
сутринта даваха репортаж от плажа на Несебър, 10 лв чадърче, 10лв. шезлонг  Whistling

# 4
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Как стой въпроса с паркирането по Несебър и Сл. бряг- има си паркинги за тази цел освен ако не си избрала хотел със собствен такъв.
- Такситата на стандарта тарифа ли таксуват или е по-скъпо по морето? Колко би струвало ориентировъчно Несебър-Сл. бряг? Има ли градски транспорт- такситата са скъпи  можеш да се пазариш или да използваш градски транспорт (през10-15мин) или панорамни млакчета които за 2-3 лв.са си супер.-
 Плащат ли се такси по плажа, ако не се ползват чадъри, шезлонги и други такива - разбира се че щом не ползавш не плащаш, но ако си си избрала хотел  към които ти влизат безплатно чадъри или шезлонг защо да не се възползваш
- Има ли градинки с детски площадки? Градски градинки, не към хотелите .- в Несебър има страшно много а и имат страхоген парк не съм виждала другаде такъв в сл.бряг няма такива съоръжения, в равда също няма
--
-Има ли все още водни колела по морето?- да има и много други забавления
- Какво представляват програмите за деца към хотелите? Само хотелите които са all inclusive ли имат такива програми?-е това си зависи от хотела
- Кой е южния плаж на Несебър - този от към Сл. бряг ли?- не от другата страна
- На ок място за почивка ли е комплекс Черно Море в Несебър? този комплекс все още не е довършен няма дори асфалтирани улици но ако сте с кола е на стратегическо място на 1км от несебър и на 2 от равда-
-Вчера звънях на един хотел и хотелиерката ми направи резервация само по име и телефон, без да плащам нищо. Мога ли да разчитам на тази резервация или не е сигурно, че тя още ще е валидна, като стигна до хотела?- абсолютно можеш да разчиташ

# 5
  • Мнения: 1 893
-- Вчера звънях на един хотел и хотелиерката ми направи резервация само по име и телефон, без да плащам нищо. Мога ли да разчитам на тази резервация или не е сигурно, че тя още ще е валидна, като стигна до хотела?-Според мен можеш,те тази година и на 300% да направят предварителни резервации,няма да реализират реално и 50%.


Много зависи кой е хотела и за кога е резервацията. Има много хотели( предимно тези, които са на първа линия), които ще са по-пълни и от миналия сезон. Аз лично бих настоявала да ми потвърдят по факс или мейл резервацията и ЦЕНАТА!

# 6
  • Мнения: X

 Има много хотели( предимно тези, които са на първа линия), които ще са по-пълни и от миналия сезон.
И кое точно те навежда на тази мисъл?

# 7
  • Мнения: 63
Южния плаж още ли изглежда така? http://www.aphrodite-bg.com/images/main/3_big.jpg На снимката изглежда, че единственото място без чадъри е почти то Равда  Confused

# 8
  • Мнения: 1 893

 Има много хотели( предимно тези, които са на първа линия), които ще са по-пълни и от миналия сезон.
И кое точно те навежда на тази мисъл?

Това, че изпращам резервации към тях Wink
(тук не включвам Северното Черноморие)

# 9
  • Мнения: X

 Има много хотели( предимно тези, които са на първа линия), които ще са по-пълни и от миналия сезон.
И кое точно те навежда на тази мисъл?

Това, че изпращам резервации към тях Wink
(тук не включвам Северното Черноморие)
Добре,поради каква причина предпочитат първа линия в Сл.бряг пред първа линия в Зл.пясъци или Албена?

Общи условия

Активация на акаунт