Предложение за мъжко име с Н

  • 1 918
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 666
Здравейте, мамчета!
Понеже видях, че сте доста отзивчиви по други подобни теми, реших и аз да се допитам до вас! Ние сме още далече от въпроса за името, но помогнете за моя приятелка, моля!
Значи, те със сигурност чакат (вече всеки момент) момченце! И таткото настоява да е кръстено на дядо си Недко  newsm78! Но пък приятелката ми не харесва това име! Така че давайте предложения за производни, ако могат и да се съкращават лесно, още по-добре!
Айде развихрете се! Laughing

# 1
  • Мнения: 8 505
Всъщност,харесва ми само Никола,колкото и банално да е, и до известна степен Наум.

# 2
  • Мнения: 658
Николен

# 3
  • Мнения: 173
Ник
Никсън
недялко
Неделчо
Никифор
Никита - малко руско

# 4
  • Мнения: 173
Найден
Наско
Начо
Невен
Неделин
Нягол,
 Но най-много ми харесва Николай. Ако моето е момченце така ще се казва. Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 66
Найден ,Никола ,Николай
Виж и тук http://www.angelfire.com/ca6/ivayla/N.html ,но на мен лично най- ми харесва Николай. Grinning

# 6
  • Мнения: 6 315
Никола, Найден, Наум

# 7
  • Мнения: 1 645
НИКОЛАЙ !

Даниел - 21.04.2004г.

# 8
  • Мнения: 2 807
Николай или Никола.

За първото съм пристрастна обаче, защото половинката ми се казва така  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 5 183
Никола
Нед
Найден

# 10
# 11
  • Мнения: 296
Николас

# 12
  • Мнения: 138
Нивелин , Нено

# 13
  • Мнения: 256
Николай, май наистина е най-добро за мъжко име с Н. На мен ми харесва и Натанаил, донякъде Нестор. А ако искат да е по-близо до името на дядото, нещо като Неделин може би - макар че май не съм чувала такова име   Wink Успех! Дано да изберат нещо сполучливо. И да кажеш после как са го кръстили,ей! Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Никола - разбира се Flutter

Общи условия

Активация на акаунт