ПОМОООЩ!!! Комшийте ми са АБОРИГЕНИ!!!!!!!

  • 5 579
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
УЖАС! Да ви разкажа на кратко! От горе нас има аборигени - всеки ден ремонти (вече 4 години) все къртят все нещо. Имат един огромен звяр каракачанка (която е вързана на синджир точно над нашата стая) Tired  Това куче също така пикае на терасата и мирише отвратително, лае по цял ден защото стопаните му ги няма. А когато отидох да поговоря с тях за кучето , да го махнат на село.. тя ми каза " Ами тебе ако те вържат на въже??!?!" Аз ще идвам да ви правя забележка когато детето ви започне да реве" (ние нямаме още) Shocked Shocked Shocked
Сигурно 10 пъти съм викала полиция.. вярвайте не се издържа..Но резултата е НИКАКЪВ!!!  Rolling Eyes
Както и да е.. това го преживях.. свикнах с ремонтите и с това че спокойствие не мога да намеря..
НО ДНЕС  Shocked Нямам телевизия... излизам на терасата да видя какво става .. И??? какво да гледам??? Чинията на булсата изкривена цялата?!?! Ама какво става??!? Поглеждам на горе иии?? Комшиите си наредили тухли на парапета кучето да не се качвало?!?!?! и кучето съответно бутнало тухлата... сега ще плащам неустойка...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Иде ми да се кача горе (при хуните) и да ги размажа всичкитеееееее! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 1
  • София
  • Мнения: 625
Добре, че въпросната тухла не е фраснала по главата минаващ отдолу човек!

# 2
  • France
  • Мнения: 726
За чинията няма да плащаш неустойка,май....
А за съседите: отиди при кварталния, напиши жалба. Ако намериш други съседи, които да те подкрепят, и те да се подпишат под жалбата, ще бъде още по-добре.

# 3
  • Мнения: X
Добре, че въпросната тухла не е фраснала по главата минаващ отдолу човек!
Можеше... smile3511 ,но те просто не са хора! пълни откачалки...

# 4
  • Мнения: 113
 Прочети новия закон за етажната собственост, мисля че има доста промени. Говореше се, че дори за да си вземеш куче , ще трябва да се допиташ до съседите дали са съгласни. Незнам какво е прието, потърси.
 Иначе ситуацията ти е ужасно и до болка позната на почти всички предполагам.

# 5
  • Мнения: 1 008
Аз много се смях, но съм сигурна,че
на теб не ти е до смях. Нямате ли
домоуправител? Какво мислят другите
съседи?

# 6
  • Мнения: 7 914
plamds
 върни им тухлата, като минават под тераса ти Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 749
Да ги запознаем с нашите аборигени отгоре? hahaha
Положението ти е ужасно!Няма спасение от такива тиквеници...

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
plamds
 върни им тухлата, като минават под тераса ти Mr. Green

 Laughing Laughing Laughing

plamds , извинявай, сигурна съм, че на теб изобщо не ти е до смях Hug

трябва да се измисли някакъв тест, с който да се определя годен ли си да живееш в блок с други хора. Идиоти и простаци има навсякъде Confused


Китана, права си и си редактирах поста.

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 14:44 от прасунчо

# 9
  • Мнения: 1 749
Абе не е хубаво така да обиждаме нито хуните,нито други племена... Laughing Но не се сещам с какво могат да се сравнят хора като тея....

# 10
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Единственото спасение е да се махнеш от там ..... и да налетиш на други  Twisted Evil
Тъжно, но такива човекоподобни се роят в геометрична прогресия и няма спасение от тях....Дано скоро отворят луната, отивам там, надявам се поне първите 20 години да няма такива навлеци  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 931
Олееее тва е ужасно , как може да има такива простаци, ние докато живеехме в блок имахме подобна комшийка само че тя имаше цяла зоологическа градина.Чак кокошки гледаше на терасата.Разбирам какъв ужас изпитваш от тия хора.

# 12
  • Мнения: 593
Аборигени... верно ли?



Какво да ти кажа... съчувствам ти. Няма оправия в България в това отношение...  Sad

Тук като се нанасяш в жилищен комплекс (независимо дали си наемател или собственик на жилище) подписваш един договор и 10 страници правила.
Правилата са от типа: като слушаш музика или гледаш TV, звука не трябва да е много силен, за да не дразни околните. Не трябва да се вдига шум след 10 ч. вечерта, събота и неделя до 9 сутринта също трябва да се пази тишина. Ако си каниш гости, задължително трябва да предупредиш съседите. И много, много други...
Имаш право да гледаш един или два малки домашни любимеца (кучета, котки).
Правилата важат за всички и всички ги спазват.
Само че всеки си има копие от правилата, т. е. има информираност.
Веднъж едни работници режеха някакви клони, домоуправителя ни се извини за звука от машините...

Е, вярно е, в България също има правила, ама все се намират тарикати, които не ги спазват. Лошото е, че тези правила са написани някъде си и ако искаш да ги знаеш, трябва да ровиш, да търсиш. Естествено, въпреки това, необходима е малко съобразителност и добрите съседски взаимоотношения са възможни. То докато има такива "аборигени" (както ги наричаш), все ще има теми като тази в бг-мама.  Sad


# 13
  • Мнения: 325
Ей,няма да има оправия никога. #2gunfire #2gunfireИ при нас е така,ама с тия до нас. Що нерви,що чудо е... Sick

# 14
  • Мнения: 34
Ми, мойте дори не са и хуни. Те са просто Сиганета  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт