Стрии на гърдите, помогнете ми

  • 1 227
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте на всички. В последната една година надебелях сериозно, вследствие на което ми се появиха стрии по гърдите (не съм раждала). Освен това започнаха все по-ясно да си личат и вените, особено на едната гърда тръгва от рамото и стига чак около зърното, вижда се доста ясно и заедно със стриите направо изглежда ужасно. Знам, че тези проблеми са от надебеляването, сега започнах постепенно да свалям килограми, но все пак някой може ли да ми препоръча някой крем, лекарство или въобще някакви процедури за справянето с такъв проблем. Мислите ли, че трябва да се консултирам с лекар и ако да с какъв? Благодаря на всички, които ще ми отговорят.

# 1
  • Мнения: 2 011
Не мога да ти дам съвет защото имам и аз такъв проблем!  Confused Стриите не се махат , но знам че има мазила,  с които се намалява видимостта им.  Аз вече не им обръщам внимание ! bowuu

# 2
  • Мнения: 1 085
По дерматологичните клиники, обработват стриите с някъкав лазерен апарат, това е най - ефективното доколкото знам. Всички други мазила и прочее, са вятър и мъгла.

# 3
  • Мнения: 1 369
Съжалявам, че ще ви разочаровам, но стриите не могат да бъдат премахнати. По никакъв начин. Може да се пробва да се третират и то още докато са лилаво-червени, в началото на излизането им. Но никога не могат да се премахнат по никакъв начин. Това го знам от доста доктори, и в областта на пластичната хирургия (но не официално, разбира се).

# 4
  • София
  • Мнения: 5 939
Темата ти е за подфорум Красива мама, това е подфорум за здравословни проблеми, а не за козметични. А и там ще получиш много повече съвети относно мазилата.

Общи условия

Активация на акаунт