Резервни части за помпа Авент

  • 1 604
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Имам ръчна помпа на Авент и искам да си купя краглата бяла гумичка, т.к. моята вече се износи. Обадих се на вносителите на Авент и ми казаха да изпратя сканирана гаранционната карта за да ми пратят тази част по евтино, иначе е 12 лв. Но моята помпа е от преди 5 години и не пазя такава гаранционна карта. Някой дали си я пази и може да ми я изпрати сканирана за да мога да си закупя тази част. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 122
Здравей, аз имам резервни две такива бели гумички, неразпечатани са. От Пловдив съм, може данамерим начин да ти ги пратя.

# 2
  • Мнения: 180
Аз също имам и мога да ти ги изпратя ако искаш. Няма проблем  Wink

# 3
  • Мнения: 521
И аз имам и гаранция и гумичка,само че не разбрах от къде си.

# 4
  • Мнения: 718
И аз бих могла да помогна.

# 5
  • Мнения: 5 241
На мен ми трябва точно тази предна гума Rolling Eyes Някой може ли да ми каже от къде да си купя? Помпата ми отдавна няма гаранция, да уточня.

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте,
поздрави от Бургас. Присъединявам се и аз към майките, търсещи прословутата бяла мембранка за помпите Авент. Явно това им е слабото място. Иначе съм много доволна от помпата, но пусто тази мембранка се износва много бързо. Виждам, че има давност от времето на първата дискусия, но ще ви бъда благодарна, ако някой се включи.

# 7
  • Мнения: 2
Ако някой знае от къде да намеря, да пише

# 8
  • Мнения: 2
Ако някой знае от къде да намеря, да пише

Общи условия

Активация на акаунт