секцио при Петя Генчева от първа аг болница

  • 8 220
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте, бих искала да попитам някои раждал ли е секцио при д-р Петя Генчева в Тина Киркова и да сподели опита си и как е протекла операцията? Благодаря

# 1
  • Мнения: 3
Тя ми следи бременността и съм с две ръце за нея! Hug

УНИКАЛНА е!

Ако отидеш при нея няма да съжаляваш грам, повярвай ми! Peace

Успех! Praynig

# 2
  • Мнения: 143
И на мен ми е следила бременността,много съм доволна от нея.
Тя прави секциото на кумата ми и е много доволна.
Няма да съжаляваш ако отидеш при нея.
Мила, разбрана, любезна и много я уважават в болницата.
Аз съм за нея  Hug

# 3
  • Мнения: 34
На мен ми следи бременността и ще раждам при нея най- вероятно със секцио.

# 4
  • Мнения: 319
Аз работя с нея. Много е добра. Имам и познати със секцио при нея - много са доволни.

# 5
  • Мнения: 10
благодаря ви много за отговорите!

# 6
  • sofiq
  • Мнения: 32
Аз съм раждала първото си дете при нея със секцио,сега ще раждам и второто пак при нея.Препоръчвам я на всички с две ръце Hug

# 7
as rajdax pri neia sekcio predi 3 sedmici i tia mi sleedi cialata bremennost unikalen lekar mnogo e dobra mila lubezna i moga da kaja daje 4e ia 4uvstvam kato priatelka straxoten 4ovek ot operaciata niama i pomen  a be6e samo predi 3 sedmici.blagodaria i ot surce 4e izvadi na bial sviat moito momi4ence jivo i zdravo i vsi4ko e nared.

# 8
  • Мнения: 10
maia_m, как са условията във болницата, колко беше престоят ти там?

# 9
unikalen profesionalist:) pri neya sum ve4e 5 godini:)rodih mom4eto si mart mesec v tina kirkova s neya i nai-dobrite anasteziolojki!dobre si varshat rabotata,no bolnicata e otvratitelna,strahotna mizeria,nuleva higiena:((((

# 10
pri rajdane sas sekcio prestoyat e 5 noshtuvki zadaljitelni!naistina bolnicata ne e dobra,no ekipite sa strahotni!

# 11
  • Мнения: 217
Това е и моята лекарка, от която за сега съм страшно доволна... Шапка й свалям, много разбран и готин човек, само че аз ще раждам нормално, а тя прави само секцио ,та тя ми препоръча Киров, каза че работи с него и е много добър.

надявам се всичко да е наред

# 12
  • Мнения: 10
Дори и във Вип стаите ли е нулева хигиена и мизерия?

# 13
  • Мнения: 3 993
Случайно попадам на темата и не мога да не се разпиша, понеже съм голям фен на д-р Генчева.  Simple Smile
Познавам я повече от 10 години, от преди да се установи на частна практика (да знаете колко красива жена беше тогава, млада и много, много хубава!  Heart Eyes).
Попаднах на нея случайно, тя се погрижи за мен много адекватно, за което ще й бъда благодарна цял живот. Оттогава съм нейна пациентка и я "следвам" в практиката й.
Тя, разбира се, следеше бременността ми, но не раждах с нея. Предпочетох друга болница по лични причини, нямащи нищо общо с д-р Генчева, а тя изражда само в Тина Киркова, и така се получи, че не можах да раждам при нея.
Мога да разказвам само хубави неща за докторката, вдъхна ми доверие от първия път, когато се срещнахме, и така вече над 10 години.Simple Smile Много е прецизна, детайлите не й убягват, има огромен брой пациентки, как помни всичко за всички - не знам. Има отлична репутация както между пациентките, така в лекарските среди на Тина Киркова и 3-та градска (едно време работеше там в поликлиниката).
Не бих си сменила д-р Генчева за никой друг гинеколог.   Peace

Амбър, за първи път чувам, че прави само секцио и не изражда нормално, това откога е?  newsm78 Аз родих нормално миналата година, никога не е отваряла дума да ме агитира за секцио, напротив. И никога не съм чувала от нея, че не изражда нормално.  Thinking

bililita, ВИП стаите са си окей. Мисля, че има отделна тема за условията в Тина Киркова, защо не прочетеш там.  Peace

# 14
prestoia v bolnicata mi be6e 5 no6tuvki tova sa zaduljitelnite ako vsi4ko e nared na 6 den te ispisvat a ina4e biax v edini4en vip staia beboka be6e pres cialoto vreme pri men za koeto v na4aloto se radvax no mi be6e trudno zaradi operaciata personala ne sum o4arovana ima i dobri no pove4eto sa ujasni nikakva pomo6t ot tiax i doniakude gi razbiram za6toto imaxa 90 bebeta no me biaxa zariazali i o6te ot reanimaciata kato izliazox mi dadoxa bebeto bes nikakva pomo6t i ako ne be6e maika mi i muja mi 6tiax da otka4a za6oto si e opracia i si boli.ako ima6 drugi vuprosi pitai o6te mi e presno i moga da raskaja s podrobnosti.

Общи условия

Активация на акаунт