Егати държавата сме...

  • 2 584
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 589
http://news.ibox.bg/news/id_2018224243
  Значи, вместо да няма право да се кандидатира за какъвто и да е държавен пост, понеже има дело срещу него- то наопаки: спира се делото, понеже ЕВЕНТУАЛНО щял да стане евродепутат... ooooh!Гледам и не вярвам на ушите си, дето има една приказка...

# 1
  • Мнения: 593
Ох... не е от държавата, мила.  Hug

# 2
  • Мнения: 5 228
Баш е от държават. Това е върха на абсурда. Изобщо това с депутатския имунитет е абсолютна идиотщина. Сега е моментът всички престъпници да се кандидатират за депутати и да се оправи работата.

# 3
  • Мнения: 589
Баш е от държават. Това е върха на абсурда.
 Ми то като една мижава продавачка да кандидатстваш за работа- свидетелство от съда се иска, аджеба, съден ли си, за какво...За депутат обаче...

# 4
  • Мнения: 4 916
Нямам думи, поне е сигурно, че няма да влезе в парламента

# 5
  • Мнения: 2 401
Аз си мислех за дупнишките герои, какво ще стане с тоя казус. Щото допуснат ли ги,  със сигурност ще има кой да гласува за тях.  Confused

# 6
  • Мнения: 2 241
Защо продължавате да се изумявате, бе хора? В такава държава живеем, с такъв народ! Всички сме такива за съжаление. Всички псуват и негодуват от положението, в което сме, но като се стигне до протест например, всички се скриват като мишоци.
Не съм го казала аз, но ВСЕКИ НАРОД СИ ЗАСЛУЖАВА УПРАВАТА

# 7
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
О, да, и най- нахално се сърди човека, че го укоряват за кандидатурата му! Видите ли, бил не знам какъв си, влизал 4 пъти в парламента..... Гадост!!! Sick Sick Sick

# 8
  • Мнения: 431
Яд ме е как изнасилват духа на Конституцията. Тези разпоредби са приети в духа на времето си през 1991, целта им е дори и политически репресиран и преследван човек да може да се кандидатира... в защита на демокрацията. Всичко се омаза. Cry

# 9
  • Мнения: 194
Отдавна спрях да се вълнувам.

Не се интересувам.

Не гласувам,

Мамка им!

# 10
  • Мнения: 4 892
А, егати, направо сме си ебати...

# 11
  • Мнения: 212
Вие сте ебати и хората - кажи им жени и не ги обиждай - повече това е точното определение за повечето от вас. Самите вие не знаете какво искате...
Значи когато закона не се спазва, веднага надигате вой до небесата че в България никой се спазвал законите.
Сега пък когато съдът изпълнява точка по точка изискванията на закона веднага граквате защо аджеба съда изпълнява закона. Крайно време е да разберете че България е правова държава и законите (добри или лоши) трябва да се изпълняват без да се обсъждат защото това е правовата държава - закона е над всички и трябва да се изпълнява.
Сега, друг е въпроса кой, защо и кога е приел такъв закон но това са рисковете на демокрацията - законите се приемат от народни избраници за които е гласувало мнозинството от народа ... така че не се сърдете на Томов затова че се възползва от законовото си право а си опичайте акъла за кого ще гласувате и какви закони ще приемат тези за които сте гласували...

# 12
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
Не съм го казала аз, но ВСЕКИ НАРОД СИ ЗАСЛУЖАВА УПРАВАТА
Peace Peace Peace

# 13
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
заслужава си, я. а пък няма да се учудя, този ако пак го изберат.

# 14
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Не съм го казала аз, но ВСЕКИ НАРОД СИ ЗАСЛУЖАВА УПРАВАТА
"Викаш" така ни се пада а ?  Rolling Eyes



Общи условия

Активация на акаунт