''Парфюмни размисли и страсти'' 19

  • 16 780
  • 417
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 096
 
                                            

                                              
                                          



       Дженифър Лопес е родена на 24.07.1969 г. в Бронкс, Ню Йорк. Танцьорка, актриса, певица, моден дизайнер.......талантите и са неизброими. Участва в клипът към песента  That`s the way love goes на Janet Jackson през 1993 г., когато е все още никому неизвестна        танцьорка, опитваща се да пробие в света на шоубизнеса.

        п.п. Всяка нова тема, ще ви запознава с известен дизайнер и неговите парфюмни вълшебства.


                                                                                                               

                                                                                                           

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 18:33 от Tess d`Urberville

# 1
  • Мнения: 13 623
Oooo чувствам се поздравена с тази тема Simple Smile Супер са парфюмите на г-жа Лопес Grinning
Имам за сега само 2
и
Тес може да започнеме теми за парфюмите на известни личности  Flutter

Иначе какво бях писала за предтана тема :
Много искам да пробвам на Наоми Cat Deluxe wit Kisses. Oще ли го няма в БЗ? Имам Cat Deluxe at Night и е просто уникално хубав. И толкова траен...просто за цената си е бомба Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 976
ооооо,супер,Тес Simple Smile Нека да е лято     bouquet  bouquet  bouquet
Точно така ми звучат тези парфюми(поне който пробвах)
втора Mr. Green Hug

ПП.Жаки,тъкмо щях да те поздравя с тази тема и ти сама си се поздравила  Joy

# 3
  • Мнения: 637
Тук съм абсолютно боса и гола. Нито един неин парфюм не е достигал до мен.
Въобще, като се замисля, от звездните аромати познавам май само един и то мъжки. Shocked

Шишенцата на Live ароматите, обаче, много ми харесват.

# 4
  • Мнения: 13 623
най-добре да се поздравя скоро и с това  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 096
Поздрав за Жаки и всички, които обичат парфюмите и Grinning  bouquet

# 6
  • Мнения: 13 623
А GLOW го имам сигурно от 2003та или 2004та година. 50мл...не съм стигнала и до половината. Ще взема да го извадя от шкафа....

# 7
  • Мнения: 1 976
На мен ми хареса Лайф Делукс:)
Жаки,пръснах се с Хилърито- мирише плътно и сладко ,но не лепкаво сладко и сега усещам смокиня и аз:)мм,за студено време може и да си го взема Crazy Но за жеги е смърт за мен ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 311
Темата изглежда сууупеееер  Crazy браво Тес ,за Кода един глас от мен.Аз  имам и Хипноуз и много си го харесвам,но определено повече ми допада Арманито!  Flutter
Момичета този следобед сте много забавни,много се смях с вас!  rotfImbo rotfImbo

# 9
  • Мнения: 13 623
РЕ, аз миналата година на морето в най-голямата жега август месец се пръсках всеки ден с Фентъзи на Бритни. Нямаш си на идея това нещо колко е сладко- като шербет е направо Simple Smile Но не мога да го нося зимата....незнам защо....приятеля ми след 5 дена вече не издържа и ми каза: стига си се пръскала с тея сладка.  Sick А аз за морето си бях взела точно Фентъзи (беше ми чисто нов) и Moon Sparkle. И който и да сложех всички пчели при мене Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 976
Значи Хилърито ще ти е лекичко:) И за лятото ще ти е екстра Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 096
     bouquet  bouquet  bouquet

И аз съм гола и боса с парфюмите на Джей Ло, разчитам на вашата осведоменост и познания Grinning Пробвала съм Десео, Лив Лукс и Стил - ха, че не съм чак толкова зле Laughing, от тях май Лив Лукс ми хареса най -много Peace

# 12
  • Мнения: 13 623
Ние ако ходиме на групово пръскане на парфюми на 1ви може да ми донесеш да го душна какво е Simple Smile Ако някой има желание да нося някой парфюм да си казва Grinning

# 13
  • Мнения: 1 976
Ние ако ходиме на групово пръскане на парфюми на 1ви може да ми донесеш да го душна какво е Simple Smile Ако някой има желание да нося някой парфюм да си казва Grinning
ако мога да дойда,и ако изобщо се ходи-ще нося пробичката Hug
а за мен всеки д аноси по една чанта парфюмиSimple Smileхихи,имам много да душа  Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 13 623
  bigdance2  Супер
То по-скоро тези, които ги няма в БЗ. Като се сетя, че Бритни-тата са по 100мл  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт