упорит запек

  • 18 985
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 541
здравейте , вероятно има подобна тема ,но не мога да намери в момента , а спешно се нуждая от съветите ви
става въпрос за баба ми - жена на 77 години - нищо и нищо не и помага вече седмица и повече ( и друг път се е случвало и рициновото масло го ползва в краен случай , че не и се понася добре от организъма ) МОЛЯ ВИ  за нещо ефикасно  ако  знаете - Благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 24
Овесени ядки сутрин на гладно ! Имоята баба беше така  - Бог да я прости !   smile3518
и се сетих и майчин лист билката - тя много я ползваше и я прикарваше,но чак на сутринта - пиеше я вечер !

# 2
  • Мнения: 2 082
свещичка бизакодил или клизма

# 3
  • София
  • Мнения: 1 541
Благодаря ви   bouquet

# 4
Здравейте! Ако не е ходила на тоалетна повече от 7дни опитайте със  сок от домати няколко чаши - може от кутия или прясно изцеден. Направете и и клизма или свещичка. повече вода. Накиснете синисливи във вода за една нощ и на сутринта да изпие водата и да изяде сливите. Можете да и дадете и чай "Инхуа". Направете и лек масаж на корема като сложите ръката на пъпа и лекичко въртите по посока обратна на часовниковата стрелка а след това по посока на часовниковата стрелка. Не давйте сена. Тя прави колики и не е хубаво когато не е имало изхождане дълго време.
Потърсете и сладко от рози и чай от рози. Розов цвят има в билковата аптека в софия.
Проблемът е доста сериозен, ако наистина не е ходила няколко дни. Ще започне интоксикация. А тя е възрастна.
За да не се повтаря е важно да пие вода.Давайте чай от рози и сутрин да закусва с чаша кисело мляко с 1-2с.л. брашно от ленено семе.
Пишете какъв е резултата.
Има и други природни продукти с които може да се помогне.
Успех!

# 5
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Имаме си и ние възрастен човек в къщи с такива проблеми, явно е свързано с намалената двигателна активност и заседяването. Спасяват го само едни шоколадчета от аптеката, не знам как се казват, но аптекарите ги знаят като шоколадчета за разхлабване. Изглеждат и приличат досущ на малки шоколадчета и са много ефикасни, особено за възрастни.

# 6
  • Мнения: 7 201
Спасяват го само едни шоколадчета от аптеката, не знам как се казват, но аптекарите ги знаят като шоколадчета за разхлабване. Изглеждат и приличат досущ на малки шоколадчета и са много ефикасни, особено за възрастни.
Шоколадчета "Комфорт".Моят дядо също прибягва до тях,но в краен случай като вашият.Иначе му предписаха Дуфалак,всяка сутрин на гладно. Peace

# 7
  • Мнения: 162
Ако сте пробвали всичко описано по-горе и не помага нека да изпие една чаша Манитол-10%.Това са банки за венозно вливане ,но ако пиеш действат слабително.Гарантирам бърз ефект.

# 8
  • Мнения: 44
Здравей, пробвайте всяка сутрин на гладно да похопва по едно киви. Трябва да има резултат, защото майка ми имаше същият проблем и на нея много й помогна. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт