Въпрос за прием в ясла

  • 691
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Здравейте,искам да попитам,малкият е приет в ясла от септември,той тогава няма да има навършени 2 годинки,пък и точно тогава ще трябва да го водя на контролни прегледи за алергиите,та питането ми е дали мястото му ще се пази и може ли да тръгне малко по-късно на ясла,примерно не септември,а октомври или ноември?
Благодаря ви предварително Simple Smile

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 01:30 от AnMary

# 1
  • Мнения: 1 558
Може да тръгне на ясла,когато решиш.Само трябва да го запишеш Peace
Дъщеря ми е приета в 1 яслена група,но септември ще бъде на 10месеца и мисля да я дам чак напролет.Вчера като я записвах казах на директорката,която ме увери,че няма проблем!

# 2
  • София
  • Мнения: 604
в групата на сина ми има деца, които са записани, но още не идват. За сведение-от септември миналата година сме на ясла. Така, че може, но все пак е добре да го обсъдиш с директорката  Peace

# 3
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Дъщеря ми тръгна на ясла на 1г и 10м. и проблем не сме имали с нищо.
Според мен няма проблем и вие да тръгнете септември месец.
Имай в предвид, че в началото (ние бяхме така 2 месеца) я водех само до обяд, докато свике постепенно с персонала, с децата, с това да е далеч от мен, с болестите.
Разбира се, консултирай се с лекуващият ви лекар, дали тези тестове биха били проблем - ако е така да даде някаква извинителна бележка..
Лично аз не приемам идеята да си запиша детето сег, пък да го пускам след 5-6-7 месеца - не е етично и справедливо при условие, че има родители, които наистина няма къде да си оставят децата, а вашите деца заемат само бройка (без реално присъствие).

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Запиши детето и говори с директорката, че искате да отложите тръгването с един-два месеца.
Но не виждам проблем детето да тръгне и преди навършване на две год.(ако ти не искаш де).Сина ми беше на година и два-три месеца като започна да ходи.

# 5
  • Мнения: 165
Аз вчера записах моята на ясла за декември няма никакъв проблем.Само директорката ми каза 2 седмици преди да тръгне да отида да потвърдя и да ми каже какви документи да подготвя и да занеса.Също така ми каза, че ако реша да тръгне и по рано да отида да се разберем и няма да бъде проблем. Peace

# 6
  • от Луната
  • Мнения: 1 750
Дъщеря ми е приета в ясла, но понеже при нас не взимат деца под 2 год, аз я бях записала от 1 декември. Честно казано се изненадах, че я има в списъка, а не в резервите Shocked. НО понеже директорката и секретарката липсваха не можаха да ми кажат какви документи да си нося другата седмица, за да я запиша. Може ли да ми кажете? Само споменаха, че трябвало бележки от мен и таткото, че работим newsm78. Не питам за медицинските изследвания и контактната бележка, тях сега няма смисъл да ги правим, а ноември

Общи условия

Активация на акаунт