Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 22!

  • 11 414
  • 303
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 966
Старите ни теми:
1. Дългокърмещи майки - да пообщуваме
2. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 2
3. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 3
4. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 4
5. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 5
6. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 6
7. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 7
8. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 8
9. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 9
10. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 10
11. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 11
12. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 12
13. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 13
14. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 14
15. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 15
16. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 16
17. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 17
18. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 18
19. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 19
20. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 20
21. Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 21


Добре дошли в новата тема!  Hug

# 1
  • Мнения: 3 595
Ееее, откога не съм се навестявала тук  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 6 628
Моето кърмаче опрделено вече през деня не се сеща вече чак толкова много за сучене - само 2-3 пъти, и то събота-неделя, когато съм с нея. За сметка на това нощем стана 5-6-7. Sad

# 3
# 4
  • FRANCE
  • Мнения: 2 206


Добро утро с по една тортичка за здравето на моето пораснало кърмаче - 2г Simple Smile

# 5
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
Честито пораснало кърмаче на madame!

gabonchi, в предишната тема спомена, че сте ходили на зъболекар с Поли. Имаше ли някакви проблеми (кариеси и т.н.) или всичко си беше наред? Питам, защото прочетох, че си имала подозрения.

А зъболекарят беше ли любезен/а или обвини за всичко кърменето, особено нощното?

# 6
  • Мнения: 3 595
Мадам честит празник на порасналото кърмаче   nbirthday

Дребния суче само вечер за заспиване и рядко сутрин за събуждане, а през нощта още по-рядко се сеща да суче, но когато не никнат зъби...Бяхме си понаправили една пауза и снощи тръгнаха кътниците, та милото се гуши и сука почти цялата нощ

# 7
  • Мнения: 731
Мадам, да ти е много здраво порасналото кърмаче   bouquet

# 8
  • FRANCE
  • Мнения: 2 206
Благодаря за пожеланията Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 065
Мадам, честит празник! Прекрасна калинка, за втория РД на моята дъщеря може и аз да я докарам такава  Grinning.
Останах силно впечатлена от това, че намерих сребърна вода и разбрах, че за всичко ставала- и за рани, и за пиене... Пък аз не я бях и чувала  Blush. Олив, благодаря ти пак, дано е наистина толкова ефикасна, че тази нощ направо ми идеше да вия.

# 10
  • Мнения: 668
Madame - честито ти порастнало кърмаче, де всекиму такъв късмет!!!   bouquet Да ти е живо и здраво.
Оlive - при нас нещата засега се обърнаха наопаки на вашите  Sunglasses През деня не ще да се отделя от мен, щом се прибера от работа, но за сметка на това от 4-5 дни ме оставя да спя по цяла нощ, чак до 6ч, което е невероятен лукс  Simple Smile
Прегръдки на всички кърмачета и мами.  Hug
chiges - на мен май най-ефикасно ми се отрази маженето с кърма, имах един период в който имах страшна рана на едното зърно. Направо ми се ревеше. Но когато не сучеше детето се мажех и с един мазен детски крем и си църках кърма и оставях да изсъхне, мина за 1-2 седмици. Пожелавам ти успех.  Hug

# 11
  • Мнения: 3 595
Изтървала съм как е станало разраняването, но обикновено смяна на позата също помага Wink

# 12
  • Мнения: 54
Моля ви за съвет. Кърмачето ми отказва да суче заради афти в устата и гърдите ми са препълнени. Кажете някакви лекове. Имах намерение да го отбивам наесен но може би момента е дошъл. Той е болен ooooh!, но какво да направя, отказва и това е. Държи зърното в устата си но не суче. Благодаря ви предварително

# 13
# 14
  • Мнения: 146
Останах силно впечатлена от това, че намерих сребърна вода и разбрах, че за всичко ставала- и за рани, и за пиене... Пък аз не я бях и чувала  Blush. Олив, благодаря ти пак, дано е наистина толкова ефикасна, че тази нощ направо ми идеше да вия.
Простете моето невежество, но сребърната вода има ли нещо общо с Коларгол? В момента и капя по 1 капка в носа и много цапа, та видях състава му че е само сребро и вода...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт