Рубеола

  • 903
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 390
Здравейте отново! Точно да се похваля как сме се оттървали от ГА с Х и ето от днес сме с рубеола! Непосредствено ден след като му спадна Т, избиха едни малки червени петънца и аз си изкарах акъла! Какво ли не си помислих че може от високата Т да има и пр.

Оказа се рубеола. Възможно ли е, той не е имал контакт с деца над 10 дена...Както и да е. Споделете опит.
Х каза нищо засега, чакаме да отмине. Да се притеснявам ли...А иначе как се лекува в алопатичната медицина?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
Това е шарка. Не се лекува и от алопатичната медицина, чака се да отмине сама. Дава имунитет за цял живот. Много добре, че ще я изкара детенце.  Peace

Като бях бременна с малкия, имах контакт с болно дете от рубеола: бяхме на близки приятели на гости, на сутринта се обади мадамата и ми каза, че дъщеря й, на която не й беше много добре още вечерта, се е ошарила и ЛЛ е казал рубеола...Аз бях в петия месец. Не се заразих. Те я изкараха много леко.

Добре, че не пихте АБ, с тая шарка... Peace

# 2
  • Мнения: 390
Това, което ме безпокои в момента, не е самата шарка, а факта, че детенце не е мърдало от леглото вече не знам кой ден поред, няма сили и желание за нищо, не яде, отслабнал е драстично. През цялото време се побърквам дали постъпвам правилно, дали не му навреждам....не съм сигурна самата аз, макар ГА да мина, но като го гледам толкова зле общото му състояние...

Дайте съвет и мнение, моля ви

Общи условия

Активация на акаунт