Слънцезащитен продукт за коса?

  • 6 022
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Тъй като никъде не намирам спрея на нивея за слънчева защита на косата май трябва да се ориентирам към друг, вие какво ползвате, но не искам шампоан, а нещо за плажа.Аз много кисна във водата и шапка не ме устройва Sad

# 1
  • Мнения: 1
Аз лично всяка година ползвам слънцезащитните продукти на Лорел - шампоан, маска, един флуид, който е с помпичка за самия плаж и друг като гел, но с малки блестящи частици, пак за плажа /който ми падне,него слагам, но и двата са добри/, а понякога и за след това - за разкрасяване!  newsm03
Много съм доволна от тях, не ми се измива боята и ми се запазва косата, а освен това миришат мн готино на праскова!

# 2
Rene Furterer, има много добри антидехидратиращи продукти и продукти за след слънце. Аз си бях взимала един под формата на спрей беше, точно за плажа. В жълта опаковка беше. Продуктите на Rene Furterer ги има в по- добрите аптеки. Отиди и питай, там на място ще те консултират. Можеш да се допиташ и до фризьора си. Аз си бях купила тази пяна точно по препоръка на фризьорката ми и не съжалявам. След като се върнах от морето веднага отидох при нея и коментара й беше- Косата ти е все едно не си била на море!

# 3
  • Мнения: 51
 Фито имат гама Фито плаж-защитен спрей за коса, шампоан за коса и тяло и гел Peace

# 4
  • Мнения: 1 418
MATRIX-всички продукти са с UV филтър. Peace

# 5
  • Мнения: X
А някой да е ползвал това: http://eks-bg.com/Sun%20care.html

# 6
  • Мнения: 2 149
Аз си взех спрейчето на Каротен,мирише страхотно,доволна съм Peace

# 7
  • Мнения: 3 622
Второ лято ползвам продуктите на Eujene Perma

# 8
  • Мнения: X
Второ лято ползвам продуктите на Eujene Perma


Аз гледах в сайта http://hair2007.bg Но нямат от тях, а другаде във Варна незнам къде има техни продукти.

# 9
  • Перник
  • Мнения: 726
Ще ви следя, защото не сам си купила и аз още... Peace

# 10
  • Мнения: 8

Аз съм ползвала маската от слънцезащитната серия и бях доволна Laughing
Но е по скоро за сухи коси,защото е доста силничка!!!

# 11
  • Мнения: X

Аз съм ползвала маската от слънцезащитната серия и бях доволна Laughing
Но е по скоро за сухи коси,защото е доста силничка!!!
Благодаря, аз маска и шампоан не искам, мисля да не си сменям моите, от които съм доволна, искам нещо за самия плаж пък било то и мазно Simple Smile и понеже ще съм доста често там, не 10-на дни сякаш искам нещо не много скъпо и не много малко, на лореал, фито и рене сигурно са много хубави, но са средно 100-120мл, при дълга коса... не знам за колко време ще ми стигне.

# 12

Аз съм ползвала маската от слънцезащитната серия и бях доволна Laughing
Но е по скоро за сухи коси,защото е доста силничка!!!
Благодаря, аз маска и шампоан не искам, мисля да не си сменям моите, от които съм доволна, искам нещо за самия плаж пък било то и мазно Simple Smile и понеже ще съм доста често там, не 10-на дни сякаш искам нещо не много скъпо и не много малко, на лореал, фито и рене сигурно са много хубави, но са средно 100-120мл, при дълга коса... не знам за колко време ще ми стигне.

Аз съм с коса до кръста, много гъста при това. Когато го ползвахме този спрей на Рене Фюртерер на морето го ползвах заедно с макйа ми- демек двама човека- стигна ни за около 7 дни, при положение, че се пръскахе по няколко пъти на ден. Така че, смея да кажа, че е доста икономичен. Не се пръска така че да ти се намокри цялата косата, трябва просто леко да се овлажни.

# 13
  • Мнения: 3 622
Второ лято ползвам продуктите на Eujene Perma


Аз гледах в сайта http://hair2007.bg Но нямат от тях, а другаде във Варна незнам къде има техни продукти.

Аз съм от Варна и си ги поръчвам при моята фризьорка

# 14
  • Мнения: X
Второ лято ползвам продуктите на Eujene Perma


Аз гледах в сайта http://hair2007.bg Но нямат от тях, а другаде във Варна незнам къде има техни продукти.

Аз съм от Варна и си ги поръчвам при моята фризьорка
Да видях, че си от там затова питах къде Simple Smile, ако ми кажеш и цени ...

Вече ги има в сайта Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт