Споделете 108

  • 22 229
  • 755
  •   1
Отговори
  • Мнения: 516
Мозъкът е вторият мой любим орган, казва Уди Алън. Развихрете мозъците си. Споделяйте и не забравяйте, че гущерът не спи.
Старата

# 1
  • Мнения: 6 029
Споделям, че ми се пие джин с тоник. Кампари е виновна.

# 2
  • Мнения: 2 716
Измъкнах се от споделетски скандал.
Жива.
Споделих.

И ненавиждам тоник в джина. (отказах газираното преди 3 години)

# 3
  • Мнения: 5 370
Споделям, че новата книга, която чета, е разтърсваща. Или поне на мене ми влияе така.
"Отива една жена при лекаря" е по реален случай, но има много такива книги, които далеч не са бестселъри.Преводът от нидерландски е много добър.

# 4
  • Мнения: 516
Специално за Джули ще споделя, че мъжът ми въведе една прекрасна традиция. Чака ме да се върна от новата работа с прясно забъркан леден джин-тоник. Не е ли мил?  Laughing

# 5
  • Мнения: X
Джули, ще си понеса последствията. Аз пък искам да се напия като гъз. Без значение с какво. Лошото е, че после ще трябва да изтрезнея и да се върна в реалността. Където пак ще имам пред себе си три месеца, в които не знам какво ще пpавя с децата си дoкато съм на работа. Confused

# 6
  • Мнения: 6 029
Специално за Флор ще споделя, че отивам да си забъркам джин с квото намеря студено в хладилника. За което са виновни тя и Кампари.

# 7
  • Мнения: 274
Специално за Джули ще споделя, че мъжът ми въведе една прекрасна традиция. Чака ме да се върна от новата работа с прясно забъркан леден джин-тоник. Не е ли мил?  Laughing

Мъж ти въвежда некви много вредни традиции бих казал. Добре, че жена ми не чете.

# 8
  • Мнения: 9 901
добре де, аз като търсих за сина ми лятна занималня в сф, и намерих. Не са пирфектно решение, но...

# 9
  • Мнения: 166
Мдам, "гущерът не спи". Освен, че следи детските игрички, пуска и прахосмукачка. И умее да го върши с трогателен поетичен привкус... Марадона, от твойте ли е, да го наемам?

# 10
  • Мнения: 2 716
В подфорум "деца в училищна възраст" имаше доста предложения за летни училища, летни детски лагери и т.н. на доста приемливи цени.
Споделям, че предпочитах детската градина (ясла) пред отглеждането от баби. И мразех дву-три месечните им отпуски/ремонти.
Но (мааакааар и бееедна, беееез париииии (Тони Дачева и оркестър Тракия)) обожавах времето, прекарано с децата. Ходехме където и да е и ми беше страхотно. Даже ми липсва.
Даже ми липсва много.
Замислям се да ида и да стана учителка в някое СОУ и да си ползвам ваканцията с децата.
Обаче 1/2 от децата вече не искат да си ползват ваканцията с мен.
Имало лагер в Стара планина, с преходи, катерене и всички екстри. И детето иска да иде на него. А мен ме е страх да го пусна.

# 11
  • Мнения: 6 029
Летни, летни... на мен ми трябва целогодишно.

Изпила съм джина. И съм забравила. Но пък си сипах водка. С прясно изцеден сок от грейпфрут и много лед. Вкусно.

# 12
  • Мнения: 166
Наздраве, Джул. Обичам водка ябълка със сок от круша. Става муцка. И Амарето обичам. С етър. Подариха ми преди два дни домашна ракийка с някакво клонче вътре. Чувала съм, че баща ми е дъ бест в правенето на ракии. Обаче аз ракия не кусвам. Освен ако не е задължително /по някакъв повод/ и тогава задължително я пия с кафе.

# 13
  • Мнения: 6 992
Идеята на Марадона за млади детегледачи ми напомни как доведеният ми братовчед на 15 години, бачкал цяло лято по строежи и оформил едни хубави мускули, гушкаше мъничката си сестричка. Леле, как въздишах тогава по тоя човек. Crazy И тая сестричка вече е на 11  Shocked Колко бързо минава времето.

# 14
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Обичам тоник, джин - не.
И аз трябва да  пийна нещо след тази сутрин. Време е да открия сезона на Мохитото. Жал ми е за малката фея обаче и ще си остана с облизването само  Crossing Arms По същата причина не купих и хапчетата, които ми изписаха днес.

Общи условия

Активация на акаунт