След развод има ли отново" събрани"?

  • 17 545
  • 61
  •   1
Отговори

Анкета

Има ли успели ?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 27 юни 2009, 16:23

  • Мнения: 37
Искам да попитам има ли семейства ,които са се разделяли и отново са се събира ли ?
Например аз със "бившият "си мъж не живея от години,чували сме се само по повод нещо за детето. Сега правих ме бал на  големия ми син. Не знам защо останах с впечатление ,че се държеше с мен по-различно?! След бала започна да ми се обажда и да иска да си говорим.
Има ли успешно събрани на ново?

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 16:42 от alleksa.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Имам едни такива познати. Ожениха се повторно и след няколко години пак се разведоха Confused Но не виждам защо пък и развръзката да не е щастлива, хората се променя, както за лошо, така и за добро! Много зависи от човека и защо си се развел...

# 2
  • Мнения: 194
Имам една позната, откачалка, която след развода отново се омъжи за бившия Crazy и към този момент, отново са разведени.

# 3
  • Мнения: 37
Вашите мнения ме навеждат на мисълта ,че щом веднъж си се разделил с някого ,дори и да опиташ пак, няма да се получи нищо.

# 4
  • Мнения: 562
Според мен зависи какви са причините да се разведете първия път, защото понякога любовта наистина не е достатъчна за съжителство.  Peace  Ако изобщо не можете да живеете заедно, то тогава едва ли нещата ще са коренно променени, но ако сте се развели заради причини, които са поправими и имате желание да сте заедно, може пък и да успеете, а дори и да не успеете - няма да съжалявате, че сте пропуснали така желания шанс (ако действително го искате).  Peace  Нищо не се знае! Успех, каквото и да решите, и каквото и да стане след това!  Hug

# 5
  • Мнения: 194
Вашите мнения ме навеждат на мисълта ,че щом веднъж си се разделил с някого ,дори и да опиташ пак, няма да се получи нищо.

Наистина това е моето мнение, но винаги има изключения.

# 6
  • Мнения: 923
Годините минават хората се променят , израстват може на този етап от живота ви да се получи Peace

# 7
Нали знаеш- Вълкът козината си мени, но нрава не! Виждала съм рзведени хора, в която при последваща среща бившият се държи като мъж мечта, докато не се  изнерви за нещо и познай...

# 8
  • Мнения: 2 723
Хич не ти трябва да се нахендриш на човек, с когото веднъж не се е получило.
Опитай с друг, вероятността за успех е по-голяма  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 762
Аз се събрах с моя. Не бяхме разведени, но живеехме разделени. Моли се, моли се........ и аз отстъпих  Thinking За няколко месеца. При вторият ни опит всъщност осъзнахме, че няма никакъв смисъл. Сега сме си добри приятелчета  Peace щастливо разведени вече 10 години  Joy

# 10
  • Мнения: 2 353
  Имам приятели, които сега са много по-щастливи отпреди.

# 11
  • Мнения: 562
Според мен може и да успеете, може и да не успеете (може би по-вероятно - не знам Wink ), но въпросът е, че сега трябва да постъпиш така, както усещаш нещата и после да не съжаляваш, че не си пробвала, защото другите смятат, че нищо няма да се получи или да не съжаляваш, че си пробвала, защото някой ти е казал, че може и да се справите. Постъпи така, както усещаш нещата и сама ще разбереш дали е било правилно или не. Ако искаш да се съберете - пробвайте, не е казано, че ще се жените, така че лесно отново може да се разделите (лесно откъм законова гледна точка) и няма да е фатално да пробвате отново да поживеете заедно - пък каквото стане. Но ако не мислиш, че имате бъдеще заедно и искаш да пробваш поради причина, различна от тази, че го желаеш, то тогава смятам, че няма смисъл!  Peace

Просто животът и съжителството не са константа. Постъпи така, както вътрешно усещаш, че желаеш да се случат нещата!  Peace

# 12
  • Мнения: 3 478
Аз също подкрепям повторно събиране.... потърсете причината за неуспеха и във двама ви......

# 13
  • Мнения: 923
Аз бих опитала ако все още изпитвам някави чувства и причината поради която сме се разделили вече не ми изглежда основателна Crossing Arms
Ако пак не се получи нищо не губиш

# 14
  • Мнения: 60
Искам да попитам има ли семейства ,които са се разделяли и отново са се събира ли ?
Например аз със "бившият "си мъж не живея от години,чували сме се само по повод нещо за детето. Сега правих ме бал на  големия ми син. Не знам защо останах с впечатление ,че се държеше с мен по-различно?! След бала започна да ми се обажда и да иска да си говорим.
Има ли успешно събрани на ново?

Сестра ми се разведе и след по-малко от 2 години се събра със съпруга си. Роди им се и 2-ро момче, но конфликтите не стихнаха. Миналата година се разделиха вече окончателно.
Може да се съберете, но трябва и 2-та да сте склонни на компромиси и потискане на егото си.

Общи условия

Активация на акаунт