Консултант по кърмене в Пловдив

  • 2 440
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Имам нужда от консултант по кърменето в Пловдив.Някой ,който на гледно да ми покаже как да поставям правилно бебчето на гърдата.Бебка е на два и половина месеца,храним се на поискване.През първия месец наддаде 1200гр.,но за малко повече от месец беше надала само 700гр.За това време през ,което се кърмим ми се запушваха вече 6  пъти млечни канали всеки път с температура,имам и рагади.Към момента отново съм със запушени канали и то на гърдата ,от която се храни единствено.Всички ме карат да спирам да кърмя,а аз имам огромното желание и много кърма.Пия лецитин,налагам зеле ,лед и реванолови компреси,като не изцеждам се запушвам,като изцеждам имам излишък от 600-700гр. мляко от гърдата ,от която не кърмя понеже е с по-плоско зърно и бебка не я иска,а като я захапе ми хапе само зърното и боли ужасно.Вече ми е толкова трудно и толкова тъжно,че не се справям.Мъжът ми ми повтаря само,че не ставам за кърмачка.Моля,ако може някой да ми помогне,да дойде и в къщи ако трябва бих и платила за посещението то нека го направи.Малко дълго се получи,извинявам се и благодаря предварително на всички.

# 1
  • Мнения: 2 132
Здрасти Grinning
Тази събота ще има кърмаческа среща в градската градинка. Защо не дойдеш там?

# 2
  • Мнения: 36
да бих могла,но там нагледно ще може ли да се покаже,да съм заедно с бебето и лично да ми се покаже

# 3
  • Мнения: 2 132
Да. Вземи бебока с теб. Всички ходим с бебоците на тези срещи. Води ги Бу(Таня) тя е консултант по кърмене. Може да и пишеш и на лични, ако искаш.

# 4
  • Мнения: 51
Не се притеснявай и не слушай таткото какви ти ги говори. Отиди на срещата в градината, а ако искаш и аз мога да ти помогна ако живееш близо до центъра бих могла да дойда. Ако решиш пиши ми на лични.

Общи условия

Активация на акаунт