Lierac козметика

  • 36 874
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Здравейте, идва лято и тъй като забелязах целулит по бедрата си за първи път и се паникьосах. Приятелка ми препоръча този продукт на Lierac. Някоя от вас има ли опит с него. На каква цена е?


Интересува ме и този:


Благодаря ви предварително   bouquet Hug

# 1
  • Мнения: 487
http://www.framar.bg/prepor_product.php?id=30008246&change_q … D1%D2%DF%C3%C0%D9    

http://www.framar.bg/prepor_product.php?id=30008244&change_q … C5%CB%D3%CB%C8%D2


Не съм ги пробвала и немога да дам мнение,но съм се заканила да си взема дневен крем на Лиерак, щото много ми го похвалиха!

# 2
  • Мнения: 155
Добри цени  Peace

# 3
  • Мнения: 50
И аз ще следя темата, чудя се дали да не си купя един от двата продукта, но наистина искам да чуя мнения - не са малко пари това, а в момента точно не ми се хвърлят пари на вятъра. Ако някой ги е ползвал да сподели, моля!

# 4
  • GYM
  • Мнения: 814
Докато бях бременна ползвах розовия. Консистенция и мирис - супер. Имам само една стрия на корема, но за целулита ми е трудно да преценя, все пак бременеех...Но като че ли се бях позагладила Peace

# 5
  • Мнения: 1 941
За Сантиметрика тук във форума съм чела много добри неща. Отделно са ми го хвалили приятелки, но те като цяло са фенки на Лиерак. Обаче да му се невиди много започва да ме изкушава и мен. И с тоя ягодов аромат ммммм

# 6
  • Мнения: 2
В България още ням фон дяо тени на марката,нали?

# 7
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
В България още ням фон дяо тени на марката,нали?

Aneliqqq,
моля  те изчисти си пощенската кутия,защото не мода да ти пратя ЛС.

Извинявам се за спама!
  bouquet

# 8
# 9
  • Мнения: 8
Ползвах 1 опаковка от морфослим,сега се мажа с ампулите на лиерак.Засега не е изчезнал напълно,но определено има някакво подобрение.А и аз бях цялата в буци,така че не разчитам само на тях.Но си заслужава,особено при по-лек целулит.

# 10
  • София
  • Мнения: 606
Ползвам розовият и съм ползвала ампулите за стрии...  Не мога да преценя доколко оказват влияние, но усещането е страхотно и на мен ми харесаха... една мека и бебешка ми става после кожата...

# 11
  • Мнения: 1 941
В България още ням фон дяо тени на марката,нали?
Предлагат тониращи кремове, ако тях имаш предвид?
http://www.lierac-bg.com/products/face/complexion/aqua-d_multivi … e/tinted_emulsion

Ако някой е ползвал да сподели моля?

# 12
  • Мнения: 1 236
В България още ням фон дяо тени на марката,нали?
Предлагат тониращи кремове, ако тях имаш предвид?
http://www.lierac-bg.com/products/face/complexion/aqua-d_multivi … e/tinted_emulsion

Ако някой е ползвал да сподели моля?
Аз го ползвам в ве4е две години и съм страшно доволна.Преди една седмица ми свърши поредната опаковка и си викам айде да сменя този път и си взех на Авен ФДт,да ама не...Зна4и Лиерака е нещо средно между крем4е и фдт,стои страшно естествено и изравнява тена страхотно.Много лека консистенция,за лятото е върха,няма нужда под него да се слага друг крем(въпреки 4е аз слагам и то пак на Лиерак,просто съм фен до гроб дето вика).Съвета ми е да си вземеш по-тъмния цвят,аз въпреки 4е съм много бяла си ползвам него,като се размаже хубаво стои много добре,няма разлика с вратлето и придава много приятен "здравословен" вид на кожата.А по-светлия цвят стои малко по-'мъртвешки",ако ме разбираш....Но ти пак си пробвай и ще си прецениш на място!Сигурна съм 4е няма да съжаляваш ако си го вземеш,ако знаеш колко мои приятелки съм зарибила и вси4ките са страшно доволни! Peace

# 13
  • Мнения: 3 641
Ще следя темата. На-вече отзиви за кремовете за лице.
Чувлаа съм,че слънцезащитните им продукти са добри Peace

# 14
  • Мнения: 1 941
dilandii, аз съм доста матова, така че по-светлият вариант дори не ми е минавало през главата да взимам. Обаче някак си падам по покривните неща. Та, се чудя дали да рискувам. Иначе след като се сложи това тониращо кремче какъв е ефекта - блести ли? Мислиш ли, че някой който обича ФДТ това ще му е достатъчно? Знам, че те залях с въпроси, ама ти ми отговори искрено, а аз ще си преценя след това  Mr. Green  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт