Ще има ли Бебемания-шопинг?

  • 680
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Хайде мами кажете дали ще има Бебемания-шопинг както казаха есента? По времето на есенния Бебемания се написа, че от 29.05.2009г. до 01.06.2009г. ще има Бебемания-шопинг на която ще може и да се пазарува. Кажете ще има ли от утре това изложение в София в зала Универсиада и какво знаете по темата?

# 1
  • Мнения: 5
Zdravei,

nie shte uchastvame v Bebebmania i moga da ti kaga che tam njama da ima shoping. Tam shte se predstavjat samo produkti ot razlichnite marki. Parviat den shte e sas zatvoreni vrati samo za targovci (samo s pokani). Vtori i treti den shte bade otvoreni vrati za vsichki no bez nikakvi prodagbi. Samo razdavane na reklamni materiali e razresheno.

Nadjavam se da sam ti bila polezna

P.s. Izvinjavam se za tova che pisha na latinica no PCto mi blokira kato sam na kirilica.

# 2
  • Мнения: 99
Ами от информацията, която се пусна есента пишеше, че е ще има две изложения. Едното от 24 до 26 октомври 2008г. и ще е само изложение на производителите. А през май месец 2009г. ще се проведе първото изложение Бебемания-шопинг чиято цел ще бъде пазаруване. Датата дадена за този Бебемания-шопинг е от 29.05 до 01.06.2009г.
Ето тук информацията от есента:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336405.msg8811612;topicseen#msg8811612

Хайде мами не знаете ли дали в крайна сметка ще има Бебемания-шопинг от днес до 01.06? Thinking
 premamanBG благодаря ти за информацията.....ти за тази Бебемания която е от днес ли говориш или за есента?

Общи условия

Активация на акаунт