Плейдо(play-doh) -неизсъхващ пясък -има ли го някъде в София?

  • 7 430
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 718
 Здравейте,от седмици гледам по Джетикс рекламата на този пясък.Дали някой някъде вече го е виждал/купил?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 521
В Комсед съм виждала и купувала няколко неща.
Има малки комплекти и по-големи -с октопода, един палячо и още нещо май беше.

# 2
  • Мнения: 188
И в Хиполенд  има  Laughing

# 3
  • Мнения: 30
Да в Пловдив в Хиполенд има три-четири вида. Няма начин в София да го няма Peace

# 4
  • Мнения: 766
Ами те мисля са различни неща - едното е моделин (play-doh), а другото пясък. Второто го има в хиполенд и във феликс тойс. Пясъкът много ми хареса. Усещането при допир е някакво като на тесто, формичките стават страхотни. А след това като го нарониш пак си става пясък. Прибираш го и следващия път пак игра.

# 5
  • София
  • Мнения: 82
И аз се чудя дали да не купя от Хиполенд тия дни.....но къде ли ще играем с него,че да не стане мазало с разпилян пясък  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 766
Аз като рекламен агент малко, но ни е прясна употребата от снощи. Не става мазало като с обикновен пясък. Ние играхме изсипвайки пясъка в кутията от комплекта. И на детската маса. Накрая го събрах правейки го на топка като формичка с ръце, и си го прибрах пак по торбичките. Пребърсах, на земята бяха паднали няколко трохички, изметох ги лесно.
Видях че продават и само торбички с пясък, но не погледнах цената. Може да се купи само от тях и да се ползва с всякакви формички за обикновен пясък, които имате.

# 7
  • Мнения: 1 217
А колко струва това чудо?

# 8
  • Мнения: 718
Аз като рекламен агент малко, но ни е прясна употребата от снощи. Не става мазало като с обикновен пясък. Ние играхме изсипвайки пясъка в кутията от комплекта. И на детската маса. Накрая го събрах правейки го на топка като формичка с ръце, и си го прибрах пак по торбичките. Пребърсах, на земята бяха паднали няколко трохички, изметох ги лесно.
Видях че продават и само торбички с пясък, но не погледнах цената. Може да се купи само от тях и да се ползва с всякакви формички за обикновен пясък, които имате.

 Супер-много благодаря.Май утре ще прескочадо Хипото !!! Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 790
А колко струва това чудо?

И аз се интересувам...
1-ви юни наближава.  Laughing

# 10
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Феликс тойс са официалните представители на наизсъхващия пясък. Има го и в магазина им в София прес на първия етаж. Почти всички комплекти са налични- замъка, диинозаврите, понитата. По памет- замъка беше към 45 лева. Отделно може да се купува само пясък в различни цветове. Кутиийката май беше към 9 лева.
В самия магазин на София прес (предполагам, че и в Хипото е така) има изложен пясък на една табличка- може да си поиграеш малко. Аз дори, с позволение разбира се, си взех малко да видя как се моделира. И на шега се скарах на хората от Феликс тойс, че са ни промили мозъците с толкова реклами.

# 11
  • Мнения: 30
А колко струва това чудо?
В пловдивския хипо е 25лв., а в метро 24лв. Peace

# 12
  • Мнения: 1 650
не е Play-doh (марка на Hasbro) а на Spine Master, шведска компания
но май Play-Doh имат подобен продукт

# 13
  • Мнения: 7
Дъщеричката ми е гледала рекламата и само за този пясък приказва,дали го има в метрото в Плевен.

# 14
  • Мнения: 7 640
не е Play-doh (марка на Hasbro) а на Spine Master, шведска компания
но май Play-Doh имат подобен продукт

има Play-Doh Moon Sand Peace

Общи условия

Активация на акаунт