Нормално ли е да спи до толкова късно сутрин

  • 1 120
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 781
Значи, по принцип си спи до 8-9, което е супер, но от Неделята насам стои до 10, 11 и дори 12 часа в креватчето и си кротува...промрънква за малко и тъкмо докато приготвя млякото пак отнася плувката  sleepuu На мен ми е гот разбирасе...излежавам се и т.н., но започнах да си мисля дали това е в рамките на нормалното  Confused Дали и вашите бебчовци обичат да си поспиват повече понякога  ? Simple Smile
Само да допълня, че имаме второ зъбче тази сутрин...дали пък то не е виновника  Thinking

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ако предните дни е бил по-неспокоен човекът, в следствие зъбоникненето, сега сигурно му е блаженство с нов зъб, успокоил се е и си дримуцка. Поне при Мая има такива моменти. Но си доспива ден или два до по-късничко, щото е дърта вече. На 8 м мисля доспиваше по-често сутрин, ех...  Heart Eyes Дано таквазе да е причината за тази поспаливост.
Честит ви зъб и много ви здраве!

# 2
  • Мнения: 781
Ако предните дни е бил по-неспокоен човекът, в следствие зъбоникненето, сега сигурно му е блаженство с нов зъб, успокоил се е и си дримуцка. Поне при Мая има такива моменти. Но си доспива ден или два до по-късничко, щото е дърта вече. На 8 м мисля доспиваше по-често сутрин, ех...  Heart Eyes Дано таквазе да е причината за тази поспаливост.
Честит ви зъб и много ви здраве!
Благодаря  bowuu

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Това само тябва да те радва!Като пробие зъбчето и детето се успокоява.Но при нас от както се е родил,не е спал по-късно от 7.30ч.Виж какво ангелче си имаш Wink

# 4
  • Варна
  • Мнения: 440
Като четох и чак се размечтах . Аз ако стана в 7 и съм готова да дигна купон. Ама ми се случва обикновено между 5.30 и 6.30 . Ве4е ми иде да се  #2gunfire. Даже не си и представям , че някога ще поспи поне до 8  #Cussing out ......
Еееееееееееех, мечти , мечти  ooooh!

# 5
  • Мнения: 590
Не се притеснявай според мен!И моя бебок си е поспаланко.Спи по 15-16 часа на денонощието.Преди се сyбuzhдаше към 8 после почна към 9 а някой път и до 10-10 и нещо си поспива.В БГ като си бяхме на скоро започна да спи до 10-11 и аз си vикам какво му е на това дете ама си го оставях да си поспиva.Явно и той му мина зъбобола и от БГ въздух и храна Wink се успокои и поспиваше.А може през ноща да се буди и после да си наваксва.Малкия някой път си се сyбuzhда и разглежда играчките и си им приказва без да писка и за това знам че на другия ден ще поспи.Според мен няма място за притеснение ако не изглежда болно наслаждавай се на спокойствието!
 smile3524

# 6
  • Мнения: 46 438
А в колко си ляга?
София до скоро си лягаше в 18 ч. и спеше до 6 ч. сутрин като хапваше без да се буди едно мляко в 24 ч.
Сега пък си ляга в 22-23 ч. и спи до 10 ч. сутрин. Горе долу до 12 ч. го докарва, като спи и през деня поне 2 часа.
Имаме си послапанковци Laughing

# 7
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Ами баткото като беше на тези месеци и той спеше до към 10, 11 ч, при положение, че лягаше към 10 вечерта. Даже не искаше да яде през това време. Малката за сега го води по този параграф. Заспива към 9 и може да спи до към 12, 1 следобед. Обаче се буди за хранене, но яде в просъница Wink

# 8
  • Мнения: 781
А в колко си ляга?
София до скоро си лягаше в 18 ч. и спеше до 6 ч. сутрин като хапваше без да се буди едно мляко в 24 ч.
Сега пък си ляга в 22-23 ч. и спи до 10 ч. сутрин. Горе долу до 12 ч. го докарва, като спи и през деня поне 2 часа.
Имаме си послапанковци Laughing
Да така е - направо ме успокои наистина Hug Ето Христо го разходих и се качихме да обядваме...супичката по принцип я обожава, но заспа на втората лъжичка върху столчето с все пластмасовия лигавник..прехвърлих го в креватчето и продължава да си спи Shocked това никога не е било...а иначе вечер ляга късничко - към 21.30 до 22.30, но и при нас млякото в 24.00 - 01.00 е задължително newsm07  Misc Baby Bottle - търси си го човекът Laughing Но явно си е до натура и ние с татко му обичаме да си поспиваме до късно Wink

# 9
  • Мнения: 781
Прави сте момичета...явно не сме единствените....сега ще си изпия кафето на спокойствие Grinning

# 10
  • Мнения: 2 807

Ами да, може и от зъбчето да е.

Когато сина ми започваше да става поспалив, държеше го така около седмица някъде, винаги след това му избиваше зъбче, понякога и две наведнъж.  Heart Eyes

Рядко обаче е спал дори до 9:30 сутринта.
Спеше повече следобедите.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Това само тябва да те радва!Като пробие зъбчето и детето се успокоява.Но при нас от както се е родил,не е спал по-късно от 7.30ч.Виж какво ангелче си имаш Wink

И ние така. Няма събота, няма неделя. Дори да не е спала добре през ноща пак се събужда до 8.00.
Радвай се, нека си почива детето.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 563
И ние сме в групата на поспаланковците. Бебка заспива около 22.30 - 23, понякога и по-късно и сутрин се събужда обикновено около 8.30 - 9.00. Така е от осмия месец. Първо се притеснявах, че губи едно хранене сутрин, но после реших, че не мога да я будя, за да яде. И сега си поспива до късно.

# 13
  • Мнения: 1 639
А тази тема е и за нас!!!!! Laughing
 Дариа , вечер заспива към 10,30-11  и спи сутрин до 8-9 . Аз пък все се мъча режим да въведа  Embarassed  и от 7h сутринта да я подкарваме със яденето, че до към 21h да сме минали 5 те яденета  ,ама тя спи тагава и аз също се връщам в леглото.......слаб ми ангела  ooooh!
   Та успокоихте ме и мен !!!! Явно сутрин ще спим , пък вечер ще ядем  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
ЕЕЕЕЕХХХхххххххххх,чета чета и си мечтаяяяяяя Tired,кога ли моя дзвер ще му удря такъв сън,не стига че по цяла нощ не спи като хората,ами сутрин в 5:30ч се събужда да яде,спи 30 мин. и готово-наспал се нашия.И към 10:30ч вече умира за сън smile3524 newsm09 и ми спи по3-4 часа,е да ама тогава аз имам работа и немога да спя.Извинявам се че се отклоних от темата,ама така ви завидях..

Общи условия

Активация на акаунт