Къде в София има разпродажби и намаления на обзавеждане?

  • 1 493
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Спешно ще се местим и сега искам да обзаведа новият ни дом с нови мебели и т.н,но нямам големи възможности затова трябва да се възползвам от подобни разпродажби(например останали по-стари модели,единични бройки,мостри ит.н)

моля помагайте    bouquet

# 1
  • Мнения: 31
За какъв бюджет става дума? В момента в Явор текат много добри намаления, напр. пълен комплект за спалня (легло 160/200 с подматрачна рамка, 2 нощни шкафчета, скрин и трикрилен гардероб) е ок. 750 лв; кухни 200-260 см има по 400-500 лв...
Иначе в повечето големи магазини в момента имат промоции, също така често единичните бройки се обявяват по по-ниска цена, а в Комо например си има цяла секция за мебели с малки дефекти на ниски цени.
Сещам се и за магазини с мебели с малки дефекти от Германия, единия беше близо до Интерпред, а другия е до Семинарията, но не мога да те ориентирам за цени.
И като последен вариянт, разбира се, е да вземеш мебели на изплащане...
Кажи повече за цените, които търсиш, може би ще ти препоръчам нещо конкретно.

# 2
  • Мнения: 274
И аз ти препоръчвам  Комо  Peace

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Селаморе в момента върви -21%, а мостри във всеки магазин можеш да спазариш, особено ако са от предишна колекция.

# 4
  • София
  • Мнения: 74
В Еником - Надежда 1, бул. Ломско шосе, бл.171 има 50 % намаление на всичко- поне така пише.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 419
В Дружба зад езерото има един магазин с някакви германски мебели, които са или с тренспортни дефекти или може би втора употреба. Бяха ме водили преди време, може пък да си струва да се прегледа, но е малко и изборът е на принципа "каквото има в момента".

# 6
  • софия
  • Мнения: 2 140
Във всяка по-голяма верига магазини всеки месец
има някакви намаления и разпродажби.Но съвет от
мен,избягвайте АЙКО.Успех ти желая! Peace

# 7
# 8
  • Мнения: 20
В ИДЕАЛЕН ДОМ - Малдост 3.
50 % умрях от яд че вече съм си купила диван.

Общи условия

Активация на акаунт