запек от капки Colief?

  • 5 375
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 658
Здравейте мами, моето момченце вечер и нощем има много силни колики. По цяла нощ не се спи. Имам австрийските капки Антифлат, като Лефакс са и давам вечер и през нощта по две дози преди кърмене, но не помага. От вчера вечерта, започнах да давам и Colief. До сутринта съм дала общо 4 пъти по 4 капки с кърма. Наистина коликите значително се подобриха, но се запече страхотно. Той иначе си ака на всяко кърмене, а сега не може и само се напъва. От ранни зори се е замъчил и малко успя да се изака рано сутринта, но до сега само се напъва и не може.
Имали ли сте такъв проблем и успяхте ли да го преодолеете? Не ми се иска да спирам капките, защото добре действат, но пък с този запек си се мъчи пак.  newsm78

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 13:41 от petia_tag

# 1
  • пак там
  • Мнения: 2 885
На Колиефа не пишеше ли по 5 капки?  newsm78

А иначе и нашият се запичаше от всички симетиконо-съдържащи - Саб Симплекс, Еспумизан, Инфакол и тънъ. От Колиефа обаче не ми е направило впечатление да се е запичал.

# 2
  • Мнения: 329
Май по повечко си дала и затова се е запекъл-аз давах по 4 капки в малко кърма преди хранене, най-много по 5 пъти дневно-провери си опаковката-там пишеше по колко капки на денонощие да даваш най-много, но 15 за мен са много-по толкова се дава от Саб Симплекс, които са много по-слаби.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 658
ами грешно съм написала  ooooh! по 4 капки в 15 мл съм давала.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
И моето дете се запичаше  докато давах капки.Така и не намерих решение на проблема до края на коликите.

# 5
  • Мнения: 1 045
Ползвала съм Colief до 4-ти месец.Никога не сме имали запек,така че щом сте на кърма явно може и да е от нещо което си хапвала.Според мен преразгледай начина си на хранене и виж в темите за кърменето.

# 6
  • Мнения: 329
ами грешно съм написала  ooooh! по 4 капки в 15 мл съм давала.
Peace така става  Wink В такъв случай и аз мисля че може да не е от капките  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 2 658
ами не е от храненето, все пак ми е за втори път и внимавам, какво ям. Ще пробвам довечера с по 2 капки. Щом някои деца се запичат от симетикона, може при нас пък това да е проблема.  newsm78 Исках да видя дали и при друг е имало такъв проблем с тези капки.

# 8
  • София
  • Мнения: 30 085
и аз ползвам Colief, ака си нормално като консистенция. А, иначе давам 4 капки в пълна лъжичка кърма.

Ползвала съм още Infacol и Espumisan (от вторите се позапече) не му помогнаха много.

# 9
  • Мнения: 240
И аз давах от тези капки, но помогнаха само първите 3-4 пъти. Иначе не е имало никакъв проблем- никакво запичане.

# 10
  • Мнения: 288
Аз само тези капки не съм пробвала. TiredДали наистина са по-ефикасни от другите?

# 11
  • Мнения: 925
Моят син имаше зверски колики и само "Колийф"-а ни спаси. Правилно ги даваш по 4 капки при всяко хранене. А запека най-вероятно не е от тези капки, защото действат точно обратното.
http://www.colief-bg.com/  Hug

# 12
  • Мнения: 245
Аз спрях всяккви капки , понеже и нашия юнак се запичаше от всичко , установих , че от коликите е неспокоен вечер 2-3 часа , а от запека е неспокоен през цялото време , опитй 2-3 дни и ти установи кое е по-малкото зло

# 13
  • Мнения: 429
Colief не съм давала, но моята дъщеря се запичаше от Инфакол! Една круша изядена от мен и действаше чудодейно  Hug

# 14
  • Мнения: 1 702
На моето дете му помогна само Инфакол,от Колиеф и Саб симплекс се запичаше.

Общи условия

Активация на акаунт