бучка в гърдата

  • 14 135
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
 ooooh! Имам бучка в гърдата, личния лекар постави диагноза рак, моля помогнете, колко време трае операцията, с местна или пълна упойка, и колко дни се стои в болница?
Благодаря!!!

# 1
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Нищо не мога да ти кажа,но ти стискам палци всичко да мине добре Praynig Късмет Hug

# 2
  • Мнения: 7 723
Виж в тая тема.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=397208.0

Там има хора, които са минали по тоя път вече...
Стискам палци  Praynig

# 3
  • Мнения: 9 990
как личния е отсекъл рак?
В онкологията беше ли?Биопсия?
Явно не си.Дал ли ти е направление?
Спокойно само, защото паниката е лош съветник.
Първата ми бучка беше аденом.Отстраниха я за около 40 минути с местна упойка.Втората ми бучка не беше обаче така лесна.Минах и курс лъчетерапия.Имам две деца и се радвам на живот все още, така че-без паника моля!Отивай в темата да четеш. Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 5 074
ooooh! Имам бучка в гърдата, личния лекар постави диагноза рак, моля помогнете, колко време трае операцията, с местна или пълна упойка, и колко дни се стои в болница?
Благодаря!!!
Личния лекар ли ?
Първия съвет, който ще ти дам е, да си смениш личния  лекар.
Втория съвет е този, който вече ти е дала Руска.
Ела там, ще поговорим.

# 5
  • Мнения: 8
Точно в направлението е написана диагнозата, а пък и личния лекар ми го каза ясно, защото бучката е видима, твърда и леко подвижна. Появи се като грахово зрънце, но за двадесетина дни порастна като малко орехче. Сега се готвя да ходя в онкологията и както казах многоооооо мее СТРАХ!!! Изчетох доста и пак се страхувам, от три дни само ровя в интернет и търся сродни души. Пак Ви благодаря!  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 046
Сродни души да искаш  Hug
Но съм категорична как така без биопсия, ще получиш такава диагноза ?
Пожелавам ти успех и всичко се преживява, ..спокойствие му е майката.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 074
За да издаде направление за хирург-онколог, личния лекар вписва кода и вероятната диагноза.
Това обаче още нищо не значи.
За да се докаже  "вероятната" диагноза се правят редица изследвания.

# 8
  • Мнения: 1 677
Вече са ти казали - паниката е лош съветник. Прибързано е да се поставя диагноза без изследвания. Направи възможно най-скоро прещглед в онкологията.
Пожелавам ти от сърце да си здрава.

# 9
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Без да ти е направена биопсия не може да се заключи , че е рак.
Стискам ти палци и се моля личният ти да е сгрешил. Praynig

# 10
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Мамография, ехография и биопсия правени ли са? Това, че  е написал тази диагноза не значи, че е точно това.
Виж темата, там момичетата са минали през това, поговорете, дори и да е най-лошото има лечение. Посети специалист мамолог-онколог.

# 11
  • Мнения: 8
Много Ви Благодаря на всички! Радвам се, че има толкова добри хора като вас, и пак ви благодаря! Нека Господ ви дава мноооооооооого здраве. Ще последвам всичките ви съвети.

# 12
  • Мнения: 8
Вече са ти казали - паниката е лош съветник. Прибързано е да се поставя диагноза без изследвания. Направи възможно най-скоро прещглед в онкологията.
Пожелавам ти от сърце да си здрава.
Прегледах се в онкологията... оказа се нещо кото липом, или атером, ще го махнат, пък ще видим newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 5 074
Браво на теб. Радвам се за добрия резултат  Peace

# 14
  • Мнения: 1 428
Егати личния лекар.Я вземи го смени , че той май е психично болен хипохондрик.
Първо диагноза рак се поставя след множества изследвания и биопсия.Второ ракът не расте така бързо и не е повърхностна бучката, а навътре и трудно се опипва.
Това е или липом или фиброаденом, но истински лекар ще го каже, а не личния като твоя , който май за нищо не става.
Добре ,че моята лична лекарка си признамва , че не е компетентна и никога не поставя сама диагнози.
Всъщност личните лекари са  за да дават напраления и да ни насочват къде да отидем, но някои от тях много се вживяват в професията си, а това е лошо.

Общи условия

Активация на акаунт