Отговори
  • Мнения: 86
Ходилата на дъщеря ми много се потят, а скоро ще я пускам на детска градина! По тази причина с чудя дали има стелки или пантофи , от които вие сте доволни! Дайте ми съвет какво да купя !  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 19:00 от mirostanka

# 1
  • Мнения: 230
На Колев и Колев изцяло текстилни пантофки и като летни гуменки съм виждала вариант.
Това е и наш проблем 30  мин. обут и вече мокри чорапи. Зимата отказа изобщо да обува нещо вкъщи и оттогава вкъщи е по чорапи или бос. Ще видим като тръгне на детска там как ще е.

# 2
  • Мнения: 1 085
Прати я със сандалки.

# 3
  • Мнения: 2 331
И аз реших проблема със сандали- и вкъщи, и в градината.

# 4
  • Мнения: 48
На Колев и Колев изцяло текстилни пантофки и като летни гуменки съм виждала вариант.
Peace
Миналата година взех на малката сандалки на Pecompe -мисля ,че бяха Бразилски.И от тях съм доволна много и те са ортопедични.

# 5
  • Мнения: 0
стелки на scholl.
има и спрейове. питай док, ще ти каже.

# 6
  • последна надежда
  • Мнения: 243
моят син има същия проблем
вземи сандали или гуменки вместо пантофи
чорапките трябва да са поне 80%памук
обувките за на вън са маркови и задължително от естествени материали - кожа или текстил
 

# 7
  • Мнения: 801
Чорапи със силиконова стелка или терличе от естествена кожа. Лятото най- добре боса, ако условията го позволяват.
Моят син е в детската само с дебели чорапи, а през лятото почти не обува обувка.

# 8
  • Мнения: 2
ima mnogo hybavi pantofi ot hybav tekstil na balgarskata firma emika.imat i obyvki ot estestvna koja

# 9
  • Мнения: 353
В началото ползвахме пантофите на Колев и Колев, но само в яслата. След това започнахме със сандалки - доволна съм от резултата, а пък съседката го праща по джапанки от тези на Raider Rolling Eyes, аз обаче предпочитам да е със сандалки и пръстчетата да са му прибрани, не ако се спъне докато тича да си ги удари  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 553
Аз съм му купувла пантофки, тип сандалки на К&К. Сега само се чудя дали ще се справя сам да си ги обува, защото лепката се подпъхва за да се залепи и прихване обувката.Ще го пробвам тези дни дали ще може да си ги обува сам и ако може пак от тях ще взема за градината.

# 11
  • Мнения: 214
Сандали  Peace

# 12
  • Мнения: 46
ima mnogo hybavi pantofi ot hybav tekstil na balgarskata firma emika.imat i obyvki ot estestvna koja
  Peace тип сандал ни върши перфектна работа, аз комбинирам и с бамбукови чорапи

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
и зимата ли със сандали пускате децата в детската градина?
Има много теми по въпроса и за пореден път ще кажа,че от поти 4 години ползвам полските пантофи Зептол-не се потят крачетата,здрави,удобни,пера ги всяка седмица почти и ги носи до умаляване

# 14
  • Мнения: 469
Пантофките на Беко.Удобни с анти-микробна ортопедична стелка .Изработени от текстил.Стават малки,но не се късат.Съжалявам че за дъщеря ми вече няма номер(до 30 номер са).Цената е около 10лв.

Общи условия

Активация на акаунт