Лечение на гъбички и забременяваня!

  • 3 040
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 153
Кога най- рано след лечение на гъбичкис Ospamox1000 и КЛОТРИМАЗОЛ (вагинални таблетки) мога да правя опити за бебе?! Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 191
Изчакай да мине една менструация,иди на лекар за да видите дали си се излекувала и ако си ок,действайте.

# 2
  • Мнения: 84
Аз направих така. Лекувах гъбички с гиналгин осем дена. Цикъл. Цитонамазката след цикъла показа, че още има малко, но нарядко при което гинеколожката ми каза да си правя опити този месец. Ако нищо не е станало, смятам да продължа с лечението след този цикъл. Успех!

# 3
  • Мнения: 568
Изчакай да мине една менструация,иди на лекар за да видите дали си се излекувала и ако си ок,действайте.

Подкрепям  Peace

Първо бъди 100% сигурна, че си се отървала от гадините и чак след това започни с бебеправенето! Успех и в двете начинания!  Flutter

# 4
  • Мнения: 4 651
За първи път чувам за антибиотично лечение на гъбички  newsm78 При мен всяко лечение с антибиотик ги връща с пълна сила.
Бъди сигурна, че си се отървала от тях първо, защото съм чела, че при бременност киселинността на влагалището пада много и по- лесно се развърждат гъби.

# 5
  • Мнения: 2 153
Благодаря за отговорите, но за да бъда искрена трябва да призная, че се притеснявах повече от това дали няма да е зле за бебето да стане именно сега, докато съм пила тези лекарства! Лекарката ми изписа "Клостилбегит" и каза да бебеправим въпреки лекарствата за гъбички! Зачетох се из форума и у мен се появи съмнение за лечението, което ми е изписала и препоръките, които ми е дала! Sad

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 20:50 от vanessssa

# 6
  • Мнения: 2 617
Благодаря за отговорите, но за да бъда искрена трябва да призная, че се притеснявах повече от това дали няма да е зле за бебето да стане именно сега, докато съм пила тези лекарства! Лекарката ми изписа "Клотримазол" и каза да бебеправим въпреки лекарствата за гъбички! Зачетох се из форума и у мен се появи съмнение за лечението, което ми е изписала и препоръките, които ми е дала! Sad

vanessssa , това същата лекарка с клостилбегита ли е? Ако да, направо е за боклука.
И аз подкрепям мнението, че антибиотикът само утежнява положението с гъбичките - след всяко лечение на нещо друго с него съм се сдобивала с тази "екстра".

# 7
  • Мнения: 2 153
Благодаря за отговорите, но за да бъда искрена трябва да призная, че се притеснявах повече от това дали няма да е зле за бебето да стане именно сега, докато съм пила тези лекарства! Лекарката ми изписа "Клотримазол" и каза да бебеправим въпреки лекарствата за гъбички! Зачетох се из форума и у мен се появи съмнение за лечението, което ми е изписала и препоръките, които ми е дала! Sad

vanessssa , това същата лекарка с клостилбегита ли е? Ако да, направо е за боклука.
И аз подкрепям мнението, че антибиотикът само утежнява положението с гъбичките - след всяко лечение на нещо друго с него съм се сдобивала с тази "екстра".

Да същата е! Изписа Клостил бегит и не трябва да изпускаме месеца и да се пазим, а до вчера пихме лекарствата за гъбички!

# 8
  • Мнения: 2 617
Благодаря за отговорите, но за да бъда искрена трябва да призная, че се притеснявах повече от това дали няма да е зле за бебето да стане именно сега, докато съм пила тези лекарства! Лекарката ми изписа "Клотримазол" и каза да бебеправим въпреки лекарствата за гъбички! Зачетох се из форума и у мен се появи съмнение за лечението, което ми е изписала и препоръките, които ми е дала! Sad

vanessssa , това същата лекарка с клостилбегита ли е? Ако да, направо е за боклука.
И аз подкрепям мнението, че антибиотикът само утежнява положението с гъбичките - след всяко лечение на нещо друго с него съм се сдобивала с тази "екстра".

Да същата е! Изписа Клостил бегит и не трябва да изпускаме месеца и да се пазим, а до вчера пихме лекарствата за гъбички!

 ooooh! Сменяй я колкото можеш по-бързо!

# 9
  • Мнения: 4 651
Имаш ли снимка на тръбите, тоест знаеш ли, че със сигуност са отпушени? Ако не знаеш, защо ще се хабиш да пиеш Клостил бергита? Та той се пие само определен брой пъти в живота, защото може да доведе до преждевременно изчерпване на яйчниковия резерв?

Чесно, тая лекарка е сменяй...... ако така с лека ръка ти е изписала Клостил бергит. А това за антибиотика вече го изкоментирах... луда работа.. да не би да си имала и бактериална инфекция, освен гъбичната?

# 10
  • Мнения: 2 153
И аз много се разочаровах! Не знаех за какво става въпрос и колко е сериозно това лекарство до момента в който не се разрових из форума! Не ми е правена снимка! Само мерих температура и спермограма правихме и това е! На базата на тези изследвания ми назначи това лечение! Много съм  разочарована и ме е яд на подобни лекари....нямам думи.....

# 11
  • Мнения: 914
За съжаление в нашата мила родина такива некадърни лекари не са единици.

# 12
  • Мнения: 25
как да не се ползват интимни гелове ми миризмата как ще се махне с чиста вода ????
лекувала съм ги с клотримазол, гиналгин и микомакс , на пролет пак , слаба имунна система

# 13
  • Мнения: 4 651
как да не се ползват интимни гелове ми миризмата как ще се махне с чиста вода ????
лекувала съм ги с клотримазол, гиналгин и микомакс , на пролет пак , слаба имунна система

Къде прочете, че не се ползвали интимни гелове?

# 14
  • Мнения: 25
доста форуми изчетох и извън този сайт пише само де се мием с топла вода без такива гелове макар че аз ползвам лактацит

Общи условия

Активация на акаунт