Нещо за две овулации, в един цикъл

  • 953
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 120
Момичета, знае ли някой как става това, с две 2 овута в един цикъл.
Лошо ли е, защото според мен означава, че излизат повече фоликули от един, които узряват, дали не е признак за ранна менопауза и изобщо кажете каквото знаете по този въпрос.
От 5-6 месеца съм с две овута.
Едното е м-у 6 и 8 ден/така ми отчита и Фертилити френд/, а другото, официалното е на 11 или 12 ден, при 25-26 дневен цикъл. 

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
Дара мисля че това( за двете ову-та ) ако не е потвърдено от лекар на УЗ , изобщо не е сигурно , та и да се притесняваш сега за менопауза .

# 2
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Дара мисля че това( за двете ову-та ) ако не е потвърдено от лекар на УЗ , изобщо не е сигурно , та и да се притесняваш сега за менопауза .
  202uu

# 3
  • Мнения: X
Даре, ти как разбра точно за двете овулации?защото и при мен този месец става нещо странно-първо ми засече на 9 ден, темп. се завържа 36,3 5 дена /орална/, после от 3 дена насам се вдигна на 36,5 , даже днес 36,6./ Пояснение-21 ден./ ФФ респективно измести овуто на 17 ден...Това дали не е нещо такова?

# 4
  • Мнения: 303
Дара преди време обсъждахме темата, но стигнахме до извода, че ако има две ову те са в много близки срокове нещо от порядъка на 12-24 часа - няма много информация за този феномен или не знам какво точно е, но потърси темата, а има и статия в зачатие.
Вероятно просто температурата ти се е колебаела поради някаква друга причина.

# 5
  • Мнения: 7 718
Dara, nai-dobre otidi na lekar, prosledi si tsaikala.
Tova e edinstveniat na4in da se razubedi6 ot tezi idei.

# 6
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Момичета не бройте всяко покачване на температурата за овулация. Ако ми погледнете някоя от моите графики - та аз тогава ще имам по десетина овута в цикъл  Laughing Не че ще е лошо де

Общи условия

Активация на акаунт