засилване на окосмяване по време на бременност

  • 4 265
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
срам не срам да ви призная откак съм бременна ми се налага да използвам епилатора 2 пъти седмично  Embarassed,че и по често Embarassedв един тест това беше признак на момченце но .............въпроса ми е има ли надежда ,че след раждането ще ми се нормализира положението с хормоните които явно са причината Embarassed

# 1
  • Мнения: 7 186
При мен пък е обратното- хич не растат и даже ми намаляха космите. Simple Smile Дали ще си остана така и след раждането? Praynig

# 2
  • Мнения: 215
Споко , ще се оправиш ! Това наистина е от хормоните . При мен в началото на бременността беше почнал да ми се окосмява корема под пъпа , но не разбирай някакви огромни косми  Wink , а сега в 7-мия месец гледам всичко е опадало .

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
При мен пък е обратното- хич не растат и даже ми намаляха космите. Simple Smile Дали ще си остана така и след раждането? Praynig


едва ли,за съжаление и аз така се надявах ама ей на,косми да искаш

срам не срам да ви призная откак съм бременна ми се налага да използвам епилатора 2 пъти седмично Embarassed,че и по често Embarassedв един тест това беше признак на момченце но .............въпроса ми е има ли надежда ,че след раждането ще ми се нормализира положението с хормоните които явно са причината Embarassed


на мен не ми растяха космите и имам момче,а космите пак ще си станат каквито са били

# 4
  • Мнения: 2 807
Докато бях бременна със сина ми, космите ми растяха по-бързо, но само за около месец-два. По-гъсти не са ставали Wink

С втората ми бременност, когато носех момиче, космите по време на цялата бременност растяха много по-бавно от обикновено.

След ражданията - всичко си остана по-старому.  Wink

# 5
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
И при двете бременности космите на краката ставаха по-слаби и редки, а по корема беше ужас  ooooh! Чак до между гърдите се издигаха и не можех да нося дълбоки деколтета  Rolling Eyes Разнополови са ми децата Wink Опадаха към 3тия месец след раждането, а на краката пак си се сгъстиха Sad

# 6
  • Мнения: 368
на мен през бремеността ми излязоха по корема и все още не са се махнали. Надявам се да паднат най после , но чух някъде че докато кърмиш си стоят.

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Космите намаляха, но бенките и петната, ела да гледаш-като петниста хиена съм, и едни релефни, гадни...  #Cussing out
А гадовете космати дето поникнаха по корема, още не са се махнали.

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Космите намаляха, но бенките и петната, ела да гледаш-като петниста хиена съм, и едни релефни, гадни...  #Cussing out
Да,бе,що за чудо ми се случи и на мен?!Наизлязоха ми много нови,а старите като че ли се уголемиха.А за луничките по лицето си няма да ви казвам.
Иначе на мен ми растяха по-бавно косми по краката,а косата ми сякаш растеше с часове!!!

# 9
  • Мнения: 1 031
Космите по краката оредяха и растат много бавно, обаче по корема е чудо. Под пъпа никога не съм имала косми, а сега едни такива хубави и дълги добре, че не са и черни, че тогава щеше да е идилия Wink дано се махнат.
А това за връзката между пола на бебето и окосмяването незнам дали е вярно - за статистиката, според докторите чакаме момче Simple Smile

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 789
На мен на краката ми растяха по-бавно от обикновено, но на корема си имах доста. Аз обаче се сдобих и с брадавички  Sad

# 11
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Най-много 6 месеца след раждането всичко се връща в изходно положение-с космите.При първата ми бременност растяха мнооого
бързо,сега бавно,но къде късмет да си остане така baby_neutral
На мен ми прави впечатление,че кожата по цялото ми тяло е станала супер гладка и мекичка-е,дано поне това остане в наследство от бременеенето Laughing

# 12
  • Мнения: 4 358
При мен е обратно - космите растат много по-бавно и са по-слаби. По корема не са се увеличили.
Според лекаря ми чакаме момиче.

# 13
  • Мнения: 3 423
леле и по корема ли ще се появят  Embarassed засега аз се жалвам от краката-не че са по гъсти а растат мноого бързо.а по коремчето отгкога се появяват?

# 14
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
абе да ви се оплача и аз.ИМАМ КОСМИ  ПО КОРЕМА #Crazy.Много е гадно дано да се махнат след като родя.имам чувството че ще стана като мъж космата.Кви са тия хормони кви са тез косми Whistling,то направо ужас бе #CrazyИнъче краката са ми добре на косми ама това с корема трудно го преживявам EmbarassedДано се махнат след като родя

Общи условия

Активация на акаунт