гинекологичните изследвани и нзок

  • 868
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 195
здравейте повече от 4 г правя опити да забременея много хора ме успокояваха че съм млада и няма от какво да се притеснявам почти на 23 съм през декември 2008 реших сериозно да се заема отидох на гинеколог откриха ми някакво трихомонално течение и  аероби изпихме с партньора сума ти лекарства но без особен резултат сега на него му предстои спермограма а аз трябва да си направя доста изследвания интересува ме дали нзок покрива изцяло или частично някои от тях имате ли някаква информация

# 1
  • Мнения: 491
Здравей първо ще те посъветвам да се прегледате при специалист който се занимава с репродуктивни проблеми .Зяпочнете първо от спермограма и после ако всичко е наред при мъжа ти  започнете с твойте изследвания .За трихономите трябва да проведете съвместно лечение HugСпециалистите по стерилитет мисля че не работят с направления .

# 2
  • Мнения: 491
Мила между другото 4 години никак не са малко за правене на бебе ,задължително се консултирайте с специалист по принцип ако до една година бебето не става се смята че има някакъв проблем.Какви изследвания ще правиш?

# 3
  • Мнения: 195
посъветваха ме ако при спермограмата всиичко е наред да започна с хидротубация някакъв контролиран коитус и някви хормони ми казаха ако е наложително говорихме и за имунологичен тест

# 4
  • Мнения: 491
Да ти кажа моите изследвания за хормоните бях си ги платила от джоба и бях питала доктора дали здравната каса може да ги поеме но той ми каза че не може  bouquet

# 5
  • Мнения: 195
кви цени са можеш ли да ми препоръчаш някакъв добър специалист

# 6
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Между 15 - 20лв единия хормон Peace

# 7
  • Мнения: 195
а колко хормона са нужни

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 384
специално за хормоните-всеки един гинеколог може да ти даде направления за хормони/FSH,LH.E2 и прогестерон/,но...друг е въпроса дали има желание и дали има в момента налични/доколкото знам,си ги пазят за бременнитеPeace
пр.аз си ходя в Бургас при гинеколог от доста време за дребни профилактични прегледи и само един,два пъти ми е отказвала направление за хормони за моя 8 год. стерилитет Sad иначе в София посещавам кл.Щерев от 1год. пак с направление за прегледите,но... досега не съм правила хормони там Rolling Eyes -само хистероскопия която заплатих
ето линк на клиниката и по-точно кои пътеки по НЗОК е включила:
http://www.ivf-bg.com/index.php?n=nzok

мисля/но не съм 100%сигурна/ всички др.изследвания които си посочила се заплащат от пациента
спермограма-20-30лв хидротубация-около 80лв


п.п.да уточня,че хормони последно съм правила преди 2год

# 9
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
а колко хормона са нужни
С това не съм много запозната,но мисля че (чувала съм от момичетата тук) доки ще прецени това

# 10
  • Мнения: 195
то и аз посещавам тая клиника добри специалисти ли са според теб аз ходих при д-р коновалова

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 384
като за начало ще ти са нужни тези 4-те хормона които изброих по-горе,но...док ще прецени дали има нужда от други!

според мен е добра клиника!не съм я чувала тази д-р коновалова-може би е нова Rolling Eyes
аз съм при док.Александров и засега съм доволна

# 12
  • Мнения: 491
На  мен ми направиха изследване на 9 хормона и ми струваха  грубо около 300лв В интернет можеш да разгледаш как вървят цените на тези изследвания по клиниките. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт