Отговори
  • Мнения: 0
е,аз съм нова тук и съм на 17...надявам се 4е няма проблем...нужен ми е съвет от вас маиките...
Мъчи ме един въпрос...дали го обичам или се залъгвам...дали да го зарежа или не...но аз просто не мога да го оставя,защото той наистина ме обича...а аз?Чувствам го като част от себе си,харесва ми да е до мен,но може би само до там...сякаш е моята най-добра приятелка в мъжки род...защото го няма онова гъделичкащо чувство което те кара да си винаги до него....може би при мен е чувството за вина че ме обича и прави абсолютно всичко за мен ,а аз не изпитвам същото...кажете ми как да го зарежа като е толкова мил,добър ,внимателен ,разбиращ и уважаващ....единственото нещо е че не ме провокира в смисъл че не е импулсивен ,самоуверен....КАК ДА ГО ОСТАВЯ?а дали ще намеря друг като него само че малко по-добър...?е сега като знаете 4е съм на 17 ви ще кажете че има мн път пред мен и 4е може би не е единствения ,но в момента ми е трудно да го повярвам

# 1
  • София
  • Мнения: 2 623
Миличка, знаеш ли още колко пъти ще си задаваш този въпрос ???
Дали така, дали иначе. Тук никой не може да ти даде точния съвет,
защото решението трябва да бъде само и единствено твое !!!
Рецепта няма  Naughty

# 2
  • Мнения: 2 448
Цитат
кажете ми как да го зарежа като е толкова мил,добър ,внимателен ,разбиращ и уважаващ....

Или се научаваш да го правиш по лесния начин или по трудния.
Лесен - знаеш, че не го обичаш по начина, по който той теб и тъй като е много добър, един добър човек не заслужава да бъде някоя с него от съжаление или благодарност. Бъди достойна и му дай шанс да бъде наистина обичан заради самия него от друга, а не заради нещата, които прави за теб.
Труден - креташ така и се самозалъгваш, че го правиш от добро сърце, но всъщност егоизмът ти те кара да стоиш при него и в момента, в който ти затрепкат пеперудите от някой друг изобщо няма да му мислиш.

Ти избирай.

# 3
  • Мнения: 804
Не се притеснявай,ще срещнеш истинската любов и ти,имаш време,звучи изтъркано,но е така.Още си млада и неопитна може би,като дойде истинската любов ще я познаеш по "пърхането на пеперудите",ще те свива под лъжичката и т.н.  И моля, не пускай по две еднакви теми!Едната е за затваряне от модератора!

# 4
  • Мнения: 4 111
Това, че той те обича и ти е приятелка не е достатъчно, всъщност за още известно време може и да е, но все някога ще има край. Събери смелост, това вече ти си знаеш как и говори с него, обясни му, бъди спокойна и искрена.

# 5
  • Мнения: 6 320
И първия път не беше уцелила мястото - преместих първата тема в правилния раздел.
Тази ще я заключа.

Общи условия

Активация на акаунт