Като какъв е до Горсов Влади Въргала???

  • 5 127
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 589
 Някой знае ли? Стана ми любопитно- току-що гледах БТВ Новините и в репортажа от Съдебната зала се вижда, че неотлъчно до Горсов върви Влади Въргала...В качеството си на какъв ли?
 Линк не мога да дам, за съжаление- не открих видеото

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 22:46 от olimpiia

# 1
  • Мнения: 4 585
...  за съжаление- не открих видео-материалът...
  за съжаление- не открих видео-материала.

# 2
  • Мнения: 589
Добре, де:) И все пак- какъв се явява Въргала на Горсов?

# 3
# 4
  • Мнения: 589
Оххх, льо гран мерси, Волф! Гугълясвах, ама на това не попаднах...
 И все пак- за трети път: какъв се явява в случая Въргала???Ей тва ме човърка...

# 5
  • Мнения: 6 029
И мен ме интересува кво правеше Въргала там?

# 6
  • Мнения: 13
Преди време бях гледала интервю с Влади въргала и той каза в него че застава зад гърба на Горсов и ще го подкрепя.

# 7
  • Мнения: 32
Преди време бях гледала интервю с Влади въргала и той каза в него че застава зад гърба на Горсов и ще го подкрепя.
Аз мисля точно обратното. И на мен ни направи впечатление и се загледах внимателно - мисля че беше от кадъра  Thinking В смисъл че Горсов беше отпред, а Влади 2-3 реда по-назад и си търсеше място. Но от ъгъла на камерата изглеждаха един до друг. После видях Влади с главния дарител на Мануела  и според мен е дошъл като подрепящ другата страна на делото  Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 634
Преди време бях гледала интервю с Влади въргала и той каза в него че застава зад гърба на Горсов и ще го подкрепя.
Аз мисля точно обратното. И на мен ни направи впечатление и се загледах внимателно - мисля че беше от кадъра  Thinking В смисъл че Горсов беше отпред, а Влади 2-3 реда по-назад и си търсеше място. Но от ъгъла на камерата изглеждаха един до друг. После видях Влади с главния дарител на Мануела  и според мен е дошъл като подрепящ другата страна на делото  Peace
напротив, не е от другата страна , а е на страната на Горсов . Гледах го в някакво предаване за малко, каза че го защитава , даже ако не се лъжа бяха двамата .

# 9
  • Мнения: 1 217
Може и от преди да се познават, защото в репортажа преди време, в който даваха как прибират Мануела в България, той беше сред хората, които помагаха. Но пък в тази ситуация-болно дете и профукани хиляди левове как и кой ли би могъл да защити бащата.

# 10
  • Мнения: 184
Имам спомени, че Вл. В. декларира приятелство с Горсов.  Peace

# 11
  • Мнения: 1 233
Въргала е дългогодишен приятел на Горсов Peace

# 12
  • Мнения: 25 447
Приятел в нужда се познава.
Дай, боже, всекиму такива приятели!

# 13
  • Мнения: 1 520
По разни интервюта той е казвал, че се познават още от преди години и са приятели, така да се каже. Защитава го, подкрепя го, явно смята, че не е виновен.

Все си мисля - приятел, приятел, ама когато виждаш, че е нещо нередно, най-малкото от морална гледна точка, задължен ли се чувства човек като приятел, като кон с капаци, да защитава непопулярната теза за невинност.

П.П. Хареса ми в репортажа на БТВ-то как се изказа бознесмена, който даваше пари - Петър Христов. И всъщност колко жалко за момичето - днес вече не поддържа никаква връзка със семейството, спрял  с помощта си, разочарован е.

И какво? Средствата сигурно пак свършват и скоро ще събират с СМС-и от състрадателните хора. Аз се чудя останаха ли изобщо такива.

# 14
  • Мнения: 2 821
Въргала е дългогодишен приятел на Горсов Peace
Слушала съм интервю, в което Въргала каза, че се е запознал с него след катастрофата.

Общи условия

Активация на акаунт