Дрехи за високи (дългокраки) хора. От къде?

  • 3 635
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Някой случайно да знае от къде могат да се купят дрехи за високи хора? Миналата година с 300 зора си намерих един панталон, който да ми стане, но съвсем скоро установих, че и той ми е окъсял. Sad Обиколих сумати магазини и навсякъде панталоните са ми до глезените, а в кръста са широки като за дебели хора. Т'ва си е чиста дискриминация - има дрехи за дебели, но не и за високи.  Rolling Eyes 

# 1
  • Мнения: 5 370
Дефинирай "висок".
Мъжът ми е почти 2 метра, знам, че си купува дрехи от студио "Докс".
За дънки-май "Мотор".

# 2
  • Мнения: 14 654
Запис, моят мъж е със същия проблем - всичко му стига малко над глезена. Ако някой знае къде има дънки 38 - ма дължина, да казва.

# 3
  • Мнения: 10
Дефинирай "висок".
Мъжът ми е почти 2 метра, знам, че си купува дрехи от студио "Докс".
За дънки-май "Мотор".
Аз за това добавил в скоби и дългокраки за да е ясно какво точно питам. 185 см съм, краката ми са дълги и ми е много трудно да си намеря свестни панталони. А ако пък намеря дълги, то в кръста са тесни като за 10-годишно детенце и в тях няма как да вляза и да искам. Не знам кой "гений" е решил, че дългокраките хора задължително трябва да са и анорексици.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 10
Запис, моят мъж е със същия проблем - всичко му стига малко над глезена. Ако някой знае къде има дънки 38 - ма дължина, да казва.
Какви са най-дългите дънки, които си успяла да му намериш до сега и от къде си ги купила, ако не е тайна? Не съм наясно с дължините и за т'ва ако знаеш магазин с поне малко по-дълги дрехи кажи къде е да ида да пробвам.

# 5
  • Мнения: 369
 Аз съм си купувала дълги дънки от Редстар на Алабин.Незнам за мъжките но ако искаш провери.Аз също имам такъв проблем и откакто го открих това магазинче отивам направо там

Общи условия

Активация на акаунт