В PayPal къде да видя своя ID?

  • 3 315
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Здравейте,
От една седмица имам регистрация в PayPal, но когато използвам системата при регистрация в някои сайтове, ми искат ID. Някой знае ли къде да го видя, или пък трябва да ми го изпратят  newsm78 Помагайте, моля!
Благодаря предварително!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Отдавна не помня по какъв повод ми трябваше това ID и му се чудих... оказа се, че това е 'ника' ми в ебай. Дано ме разбра... като се логваш в ебай нали попълваш User ID и после парола... та ей това User ID търсиш, не някакви цифри.... Пробвай и кажи дали е това.

# 2
  • Мнения: 101
Не е това  Cry И аз първо за това се сетих, но в PayPal се влиза с e-mail и парола.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 873
хм...обясни тогава пак какво правиш и по-точно това
 но когато използвам системата при регистрация в някои сайтове, ми искат ID
и да го мислим...

# 4
  • Мнения: 101
Ами историята е следната: Искам да започна работа чрез интернет (дето отваряш рекламни сайтове и ти плащат за тая работа). За целта си направих регистрацията в PayPal (защото повечето рекламни сайтове използват тази система за изплащане на парите) За да започна да получавам рекламни съобщения, трябва да се регистрирам в съответния сайт. След попълване на данните, като никнейм, парола, мейл и пр., ми изискват това прословуто ID в  PayPal, за да знаят на кого аджеба да превеждат сумите. Та ето за това го търся къде е. То е идентификацията ми в PayPal, някакъв номер е..... вероятно от рода на банкова сметка или номер на карта, но се отнася конкретно за системата PayPal, но не е номера на моята кредитна карта, която използвам (поне така мисля, защото иначе би трябвало да си пише „номер на кредитна карта“, а не ID)  newsm78 Честно казано не смея да пробвам да си напиша номера на картата, ако не съм сигурна, че е точно това  Blush че като знам как източват карти.....

# 5
# 6
  • Мнения: 101
Благодаря, ще опитам вариантите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт