На море в Турция - all inclusive, тема 6

  • 48 133
  • 437
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 515
Първа запис Simple Smile И да ви питам тези които сте ходили Септември в Турция, кога е по добре да се почива в началото на септември или в средата, в края ми се струва че  ще бъде малко хладно  newsm78

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Видях,че темата е на 30 стр. и щях да пускам новата, но и така става.

# 3
  • Мнения: 515
Видях,че темата е на 30 стр. и щях да пускам новата, но и така става.

Можеш ли да направиш оформлението с хотелите като в предната тема, беше много полезно.  Peace

# 4
  • Мнения: 2 978
Айде и тук да си питам Wink
Дали някой друг е пренощувал в Айвалък? (скоро Sunglasses)

п.п. Благодаря за отговора Скорпион  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 6 675
Първа запис Simple Smile И да ви питам тези които сте ходили Септември в Турция, кога е по добре да се почива в началото на септември или в средата, в края ми се струва че  ще бъде малко хладно  newsm78
Да допълня и аз питането - как е октомври в Анталия - студено или става за плаж?

# 6
  • Мнения: 399
Запис Wink
Аз все още оглеждам офертите за Юни и тайно се надявам за някоя добра оферта в последният момент.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 294
Моля за отзиви за Arancia Resort в Алания  newsm78

# 8
  • Мнения: 930
аз да питам за отзиви Embarassed за  Анталия - хотел ISINDA - 3*
предварително благодаря

някой бил ли е там, с какво впечатление е останал Thinking
храната на блок маса ли е  newsm78

# 9
  • Мнения: 2 978
Моля за отзиви за Arancia Resort в Алания  newsm78


Мои приятели ходиха мин. година там..Останаха очаровани. Heart Eyes

На този хотел му е хубавото, че е между други хотели и може да се разхождаш на воля.
Не в нищо-то... Rolling Eyes На около 10-15км от Алания е Peace

п.п. Ние не успяхме да се доредим тогава и много съжалявам! Sad

# 10
  • Мнения: 1 014
Айде и тук да си питам Wink
Дали някой друг е пренощувал в Айвалък? (скоро Sunglasses)

Ние минахме през Айвалък миналата година напът за почивката ни.
Спахме в един 3* хотел в курортната част (големия плаж, забравих му името Embarassed). Единствено там в Турция видях пясък, ама истински и много. Наистина хубав широк плаж, но пренаселен.
Хотелът - един от многото от тази категория (подобно на нашите по Сл. бряг набутани един в друг) само за преспиване става, и  пак с много забележки.
Градчето е хубаво има стара част за разходки. Задължително трябва да посетите "Стъпката на дявола" - местност на хълмовете над Айвалък - открива се страхотна гледка към залива и островите. Ходи се надвечер, за да се види залезът - наистина е много красиво и оставя невероятен спомен. Посетете и остров Джунда, ако разполагате с време, разбира се.

# 11
  • Мнения: 2 978
Ние минахме през Айвалък миналата година напът за почивката ни.
Спахме в един 3* хотел в курортната част (големия плаж, забравих му името Embarassed). Единствено там в Турция видях пясък, ама истински и много. Наистина хубав широк плаж, но пренаселен.
Хотелът - един от многото от тази категория (подобно на нашите по Сл. бряг набутани един в друг) само за преспиване става, и  пак с много забележки.
Градчето е хубаво има стара част за разходки. Задължително трябва да посетите "Стъпката на дявола" - местност на хълмовете над Айвалък - открива се страхотна гледка към залива и островите. Ходи се надвечер, за да се види залезът - наистина е много красиво и оставя невероятен спомен. Посетете и остров Джунда, ако разполагате с време, разбира се.

Оуу супер, благодаря за инфото azira  bouquet

# 12
  • Мнения: 494
Първа запис Simple Smile И да ви питам тези които сте ходили Септември в Турция, кога е по добре да се почива в началото на септември или в средата, в края ми се струва че  ще бъде малко хладно  newsm78

Миналата година ходихме в края на септември 26.09. в Мармарис. Страхотно време ,26-27 градуса. Тази година сме решили пак по същото време! Peace

# 13
  • Мнения: 515
Ставаше ли за плаж по това време?

# 14
  • Мнения: 494
Ставаше ли за плаж по това време?


Естествено, Peace аз бях отишла с нагласата да се пека  Grinning,не отидох на нито една екскурзия ,цял ден на басейна и само 2 пъти на плажа, но там заради пясъка много е едър и полепва ,водата си беше супер топла. Такъв тен направих ,.че още ми личи А тези които бяха в Анталия казват ,че там било още по- топло. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт