Проблем - измръзване на пръстите на ръцете?

  • 3 618
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
Здравейте, имам следния проблем - досега само зимата ми се е случвало, при не толкова голям студ да ми измръзнат кутретата на ръцете - стават бели, изчезва кръвта от тях, безчувствени. Днес обаче ми измръзнаха всички пръсти (без палците) и ми трябваше над 10 мин. време, за да се възстановят, направо се притесних  ooooh! Знаете ли от какво се получава? Недобро кръвообращение? По-принцип и ръцете и краката са ми леко студени, дори понякога и при топло време, но чак толкова...

# 1
  • Мнения: 2 068
пробвай да дишаш бавно и малко по-дълбоко
На мен ми помага за студените ръце и крака.

# 2
  • Мнения: 7 107
Потърси личния си лекар, който най-вероятно ще те насочи към невролог.

# 3
  • Мнения: 228
Мерси, мерси Simple Smile И аз се чудя дали е нещо сериозно, но все  пак не ми се струва да е нормално. При първа възможност ще се консултирам с личния ми лекар, хем имам и други неща да питям

# 4
  • not found
  • Мнения: 581
Това се получава от не добро крвооросяване на крайниците , но все пак иди на лекар ... Да ти изпишат нещо да се лекуваш , аз имам същия проблем , само , че при мен е перманентно , дори лятото са ми сравнително студени ръцете .

# 5
  • Мнения: 228
Да, и моите са хладнички и понякога лятото,ако не ми е топло, иначе съм издържлива на студ като цяло. Ти с какво се лекуваш? Аз не обичам особено традиционната медицина, но ще отида поне да знам какво е. лятото не е проблем, но ако и зимата е с такава сила си е за притеснение.

# 6
  • Мнения: 66
при мъжа ми го имаше ,като обикновено най-силно се проявява през пубертета или се отключва при всяка една възраст от нерно напрежение като нервновегетативна реакция , обикновено хората са генетично предразположени , при мъжа ми диагнозата беше синдром на Рейно. Иди на лекар може и само да ти мине и повече да не се появи , но може и да ти се задълбочи  и да ти създаде проблеми по сериозни

# 7
  • not found
  • Мнения: 581
Да, и моите са хладнички и понякога лятото,ако не ми е топло, иначе съм издържлива на студ като цяло. Ти с какво се лекуваш? Аз не обичам особено традиционната медицина, но ще отида поне да знам какво е. лятото не е проблем, но ако и зимата е с такава сила си е за притеснение.

За сега с нищо , в момента не искам да приемам никакви медикаменти , защото кърмя , след това ще видим  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт